zaregistrovat se
Vybrat stanice
Moje programy
Moje pořady
Právě se vysílá
1x5 dnů
Přihlásit se
čtvrtek 28.března, svátek má Soňa, zítra Taťána
fulltext
Přihlášení
email
heslo
zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet?
Zaregistrujte se!
Nebo jste
zapomněli heslo?
Obnovení zapomenutého hesla
email
Registrace nového uživatele
celé jméno
uživ. jméno
email
heslo
heslo znovu
rok narození
muž
žena
jedna + pět je
souhlasím se
všeobecnými podmínkami
užívání služby
DALŠÍ
ZVÝRAZNIT
seriály
dokumenty
sport
pro děti
zpravodajství
filmy
zábava
soutěže
komedie
HD vysílání
premiéry
záznamy
živé přenosy
STRUČNĚ
|||
5:00
DNES
05:12
+
Rafael Riqueni, Nerja - Chaillot - Théâtre national de la Danse
ZÍTRA
05:25
+
Daniel Harding and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Elgar, Beethoven, Brahms
SOBOTA 30.3.
05:53
+
InterMezzo
NEDĚLE 31.3.
06:10
+
InterMezzo
06:30
+
La Sonnambula by Bellini at the Opéra Royal de Wallonie Liège
PONDĚLÍ 1.4.
06:30
+
John McLaughlin’s Mahavishnu Orchestra - Lugano Jazz Estival
|||
6:00
DNES
07:00
+
Alexandre Kantorow, Kazuki Yamada, Orchestre philharmonique de Monte-Carlo : Saint-Saëns, Bizet
08:14
+
Martha Argerich plays Tchaikovsky and Prokofiev
ZÍTRA
06:49
+
InterMezzo
07:00
+
Of Vineyards and Shoeboxes - In search of the perfect concert hall acoustics
07:58
+
Orkester Nord, Martin Wåhlberg : Bach
SOBOTA 30.3.
06:30
+
Hammer by Alexander Ekman
07:54
+
Christophe Rousset conducts Bach's St. Matthew Passion
NEDĚLE 31.3.
08:52
+
Misteria Paschalia 2019: sacred works by Antonio Nola
09:51
+
InterMezzo
PONDĚLÍ 1.4.
07:15
+
John McLaughlin, The 4th Dimension - A to Jazz Fesstival
08:47
+
Kinga Glyk - New Morning
09:48
+
InterMezzo
|||
9:00
DNES
09:16
+
InterMezzo
10:00
+
Tempo Madaras, Life's journey as a conductor
10:52
+
London Symphony Orchestra, Michael Tilson Thomas, Yuja Wang: Grieg, Rachmaninov, Beethoven
ZÍTRA
10:00
+
The Flames of Paris - Alexei Ratmansky - Bolshoi Ballet
11:42
+
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Mozart, Beethoven, Shostakovich
SOBOTA 30.3.
10:36
+
Il Giardino Armonico, Giovanni Antonini: Body and Soul
NEDĚLE 31.3.
10:00
+
Avishaï Cohen | New Morning
11:17
+
Mario Canonge trio Live - New Morning
12:02
+
Sylvain Luc Live - New Morning
12:55
+
InterMezzo
PONDĚLÍ 1.4.
10:00
+
Maurizio Pollini, Karl Böhm, Wiener Philharmoniker: Beethoven, Piano Concerto No 5
10:41
+
Maurizio Pollini, Karl Böhm, Wiener Philharmoniker: Mozart, Piano Concerto No.23
11:10
+
Maurizio Pollini, Karl Böhm, Wiener Philharmoniker: Mozart, Piano Concerto No.19
11:40
+
Ensemble Intercontemporain - Zappa, Gander, Varèse, Zorn
|||
12:00
DNES
12:19
+
Paco de Lucia and Group - Germeringer Jazztage
13:55
+
Hervé Koubi - Odyssey
14:55
+
Le Parc by Angelin Preljocaj at the Opéra de Paris
ZÍTRA
13:11
+
InterMezzo
13:30
+
Janacek's Jenufa at the Staatsoper Berlin
15:36
+
InterMezzo
SOBOTA 30.3.
12:19
+
Rinaldo Alessandrini and the Concerto Italiano: Vivaldi, Leo, Bononcini
13:17
+
InterMezzo
13:30
+
Makaya McCraven - La Rochelle Jazz Festival
14:34
+
Trombone Shorty - Jazz à Vienne
15:34
+
Marquis Hill - Festival de Jazz de Montréal
NEDĚLE 31.3.
13:30
+
Accident: A family portrait
14:01
+
Enescu Competition 2022
15:42
+
Maurizio Pollini, Karl Böhm, Wiener Philharmoniker: Beethoven, Piano Concerto No 5
16:23
+
Maurizio Pollini, Karl Böhm, Wiener Philharmoniker: Mozart, Piano Concerto No.23
16:52
+
Maurizio Pollini, Karl Böhm, Wiener Philharmoniker: Mozart, Piano Concerto No.19
PONDĚLÍ 1.4.
13:03
+
InterMezzo
13:20
+
Verdi : Falstaff - Opéra de Lille
15:32
+
Janacek's Jenufa at the Staatsoper Berlin
|||
16:00
DNES
16:29
+
Beethoven: Missa Solemnis - Jordi Savall
18:00
+
'La Sonnambula' by Bellini at the Opéra Royal de Wallonie Liège
ZÍTRA
16:30
+
Paolo Fresu Trio - Villa Medici, Rome
17:51
+
Belmondo Quintet - Jazz à Vienne
18:51
+
Paolo Fresu, Omar Sosa, Trilok Gurtu: Trio at the Seine Musicale
SOBOTA 30.3.
16:41
+
InterMezzo
17:00
+
Neue Grafik Ensemble - Jazz à La villette
17:47
+
Portrait of the Helsinki Festival
18:50
+
Martha Argerich, Maria Joao Pires, Orchestre de la Suisse Romande, Daniel Harding: Mozart, Mahler
NEDĚLE 31.3.
17:23
+
InterMezzo
18:20
+
Bizet: Les Pêcheurs de perles - Capitole de Toulouse
20:30
+
Haydn: The Seven Last Words - Jordi Savall
PONDĚLÍ 1.4.
17:45
+
Alexandre Kantorow, Kazuki Yamada, Orchestre philharmonique de Monte-Carlo: Saint-Saëns, Bizet
18:59
+
Daniel Harding and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Elgar, Beethoven, Brahms
20:30
+
The songs of possibilities: International Operatic Encounters in Paris
|||
20:00
DNES
20:30
+
John McLaughlin’s Mahavishnu Orchestra - Lugano Jazz Estival
21:15
+
John McLaughlin, The 4th Dimension - A to Jazz
22:47
+
Kinga Glyk - New Morning
23:48
+
InterMezzo
ZÍTRA
20:30
+
André Midani: An Insider's Story of Brazilian Music
22:24
+
Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Honegger, MacMillan, Gershwin, Bernstein
SOBOTA 30.3.
20:30
+
Lully's Phaéton at the Opéra Royal, Versailles
23:05
+
Orchestre Philharmonique Royal de Liège, Gergely Madaras, Denis Kozhukhin: Rachmaninov, Dohnányi
NEDĚLE 31.3.
21:37
+
Orkester Nord, Martin Wåhlberg : Bach
23:31
+
Tempo Madaras, Life's journey as a conductor
00:25
+
London Symphony Orchestra, Michael Tilson Thomas, Yuja Wang: Grieg, Rachmaninov, Beethoven
PONDĚLÍ 1.4.
21:25
+
B'Rock Orchestra, René Jacobs : Bach, Pergolesi
22:55
+
Hervé Koubi - Odyssey
00:05
+
Beethoven: Missa Solemnis - Jordi Savall
|||
00:00
ZÍTRA
00:00
+
Verdi's La Traviata at the Gran Teatre del Liceu
02:14
+
Dusapin's Penthesilea at the Philharmonie de Paris
03:49
+
Orchestre Philharmonique Royal de Liège, Jan Lisiecki, Gergely Madaras: Franck, Chopin, Dvorak
SOBOTA 30.3.
00:15
+
Così fan tutte by Mozart at the Berlin Staatsoper
03:20
+
Mitten
04:13
+
Enescu Competition 2022
NEDĚLE 31.3.
00:35
+
Martha Argerich plays Tchaikovsky and Prokofiev
01:36
+
Embrase-moi by Kaori Ito and Théo Touvet
03:00
+
Hervé Koubi - Odyssey
04:00
+
La Rencontre by Ambra Senatore
04:08
+
En un battement continu de Luc Petton
04:17
+
InterMezzo
04:55
+
Beethoven: Missa Solemnis - Jordi Savall
PONDĚLÍ 1.4.
01:52
+
InterMezzo
03:00
+
La Sonnambula by Bellini at the Opéra Royal de Wallonie Liège
05:22
+
Accident: A family portrait
05:54
+
InterMezzo
ÚTERÝ 2.4.
01:19
+
Bernard Haitink, Berliner Philharmoniker: Mahler, Symphony No.7
02:41
+
InterMezzo
03:00
+
Belmondo Quintet - Jazz à Vienne
03:59
+
Paolo Fresu Trio - Villa Medici, Rome
05:21
+
Paolo Fresu, Omar Sosa, Trilok Gurtu: Trio at the Seine Musicale