Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
Právě běží na Vašich kanálech
ČT1 ČT1
19:00
ZPR
+
Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě
ČT2 ČT2
18:55
DOK
+
Sedlácká metoda
V pracích Stanislavy Fialy je obsažena otázka, zda může být příroda a krajina inspirací pro moderní architekturu
19:25
DOK
+
Šaštín
NOVA NOVA
18:25
SERIÁL
+
Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál.
PRIMA PRIMA
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
18:30
+
První televizní zprávy v Česku
NOVA CINEMA NOVA CINEMA
18:30
KOM
+
Městská rodina Lavičkových se pokouší za výhodných podmínek získat domek, jehož majitelem je vesnický samorost Josef Kemr. V malebné chaloupce se rozhodnou strávit dovolenou a zatímco otec považuje pobyt na venkově za nejen zdraví prospěšný a děti jsou nadšené, matka je z čilého dědy stále rozčilenější... Česká komedie.
20:00
THRIL
PRIMA COOL PRIMA COOL
18:45
+
Bart na cestě
Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál
19:15
+
Dvaadvacet krátkých filmů o Springfieldu
PRIMA LOVE PRIMA LOVE
18:45
+
Vyhlášený šéfkuchař Gordon Ramsay a jeho famózní kuchyně. Spolu se svým týmem chystá menu pro významné hosty... Britská reality show
ÓČKO ÓČKO
19:00
HUDBA
+
hudba, film, zábava - nikdo a nic nám neuteče
19:05
HUDBA
ČT sport ČT sport
17:00
SPORT
+
Generali play off Tipsport extraligy
Přímý přenos utkání finálové série Generali play off Tipsport extraligy
20:35
SPORT
HARMONIE TV HARMONIE TV
18:40
+
Yvone Přenosilová
Drobnosti Milana Drobného.
19:30


Právě běží na všech kanálech
213 213
360 TUNE BOX HD 360 TUNE BOX HD
19:00
HUDBA
20:00
HUDBA
3SAT 3SAT
19:00
+
anschl.: 3sat-Wetter
19:20
+
Das 3sat-Kulturmagazin von ZDF, ORF, SF und ARD
AL JAZEERA AL JAZEERA
19:00
ZPR
20:00
ZPR
AMC CHANNEL AMC CHANNEL
AMS AMS
18:55
SPORT
+
WRX do Flensburgu
19:20
SPORT
+
Kolínské střípky – Axel Roschker a jeho poklady
ANIMAL PLANET ANIMAL PLANET
18:15
DOK
+
Přísná pravidla
19:10
DOK
ARD (Das Erste) ARD (Das Erste)
18:50
+
Auf eigene Faust
19:45
+
Sicher mobil unterwegs - dank Apps
ARENA SPORT 1 ARENA SPORT 1
17:15
SPORT
19:15
SPORT
ARENA SPORT 2 ARENA SPORT 2
19:00
SPORT
20:45
SPORT
ARIRANG ARIRANG
ARTE ARTE
19:20
+
Das europäische Nachrichtenmagazin
AXN AXN
AXN BLACK AXN BLACK
18:40
SERIÁL
19:50
SERIÁL
AXN HD AXN HD
AXN WHITE AXN WHITE
19:05
SERIÁL
BARRANDOV FAMILY BARRANDOV FAMILY
BARRANDOV KINO BARRANDOV KINO
BARRANDOV PLUS BARRANDOV PLUS
BBC WORLD NEWS BBC WORLD NEWS
BLUE HUSTLER BLUE HUSTLER
06:00
BOOMERANG BOOMERANG
19:10
DĚTI
BRAVA Stingray BRAVA Stingray
BRAZZERS TV BRAZZERS TV
BTV BTV
C MUSIC C MUSIC
CARTOON NETWORK / TCM CARTOON NETWORK / TCM
18:35
DĚTI
19:25
DĚTI
CBS DRAMA CBS DRAMA
CBS REALITY CBS REALITY
Československo / Festival Československo / Festival
CINEMAX CINEMAX
CINEMAX 2 CINEMAX 2
19:00
KOM
CNBC EUROPE CNBC EUROPE
CNN CNN
19:00
ZPR
20:00
ZPR
COMEDY CENTRAL Extra COMEDY CENTRAL Extra
CRIME & INVESTIGATION CRIME & INVESTIGATION
20:00
DOK
+
Smrt v poště: Keith Cottingham
CS FILM, MINI CS FILM, MINI
19:25
HUDBA
ČT :D / ČT art ČT :D / ČT art
18:50
DĚTI
ČT sport ČT sport
17:00
SPORT
+
Generali play off Tipsport extraligy
20:35
SPORT
ČT1 ČT1
19:00
ZPR
ČT2 ČT2
18:55
DOK
+
Sedlácká metoda
19:25
DOK
+
Šaštín
ČT24 ČT24
19:00
ZPR
DAJTO DAJTO
20:15
DOB
DELUXE MUSIC HD DELUXE MUSIC HD
18:00
HUDBA
20:00
HUDBA
DEUTSCHE WELLE DEUTSCHE WELLE
19:00
DIGI SPORT 1 DIGI SPORT 1
DIGI SPORT 2 DIGI SPORT 2
DIGI SPORT 3 DIGI SPORT 3
19:40
DIGI SPORT 4 DIGI SPORT 4
DIGI SPORT 5 DIGI SPORT 5
DISC. TURBO EXTRA DISC. TURBO EXTRA
18:25
DOK
+
Úprava tanků
19:15
DOK
+
Deset nejlepších střelných zbraní
DISCOVERY CHANNEL DISCOVERY CHANNEL
19:00
DOK
+
Nárazové testy, delfská keramika, deštníky
19:30
DOK
+
Papírové deštníky, uhlí, sedadla do letadel urny
DISCOVERY SCIENCE DISCOVERY SCIENCE
18:30
DOK
+
Černé díry - tajný původ
DISCOVERY SHOWCASE HD DISCOVERY SHOWCASE HD
18:45
DOK
+
Tanec kolem velkého pečeného prasete v Georgii
19:30
DOK
+
Katapultované sedadlo na lodi
DISNEY CHANNEL DISNEY CHANNEL
19:00
DĚTI
DISNEY JUNIOR DISNEY JUNIOR
DOCUBOX HD DOCUBOX HD
19:00
DOK
+
Abruzzo & Molise I
19:30
DOK
+
Abruzzo & Molise Ii
DOKU CS DOKU CS
DOMA DOMA
18:30
SERIÁL
19:30
SERIÁL
+
Pán Monk a televízna hviezda
DOQ DOQ
DORCEL TV DORCEL TV
DUCK TV DUCK TV
19:02
DĚTI
DUCK TV HD DUCK TV HD
18:59
DĚTI
DUSK TV DUSK TV
18:39
ERO
19:10
ERO
DVOJKA DVOJKA
E! E!
19:00
SHOW
+
Přichází Tummy Boo Hoo
20:00
SHOW
EDGE SPORT HD EDGE SPORT HD
20:00
SPORT
English Club TV English Club TV
EROX HD EROX HD
18:35
ERO
+
Italian Mamas
EROXXX HD EROXXX HD
18:20
ERO
eSportsTV HD eSportsTV HD
EURONEWS EURONEWS
19:01
ZPR
EUROSPORT EUROSPORT
19:00
SPORT
19:55
SPORT
EUROSPORT 2 EUROSPORT 2
18:45
SPORT
20:00
SPORT
EXTASY EXTASY
FASHION TV FASHION TV
19:30
MÓDA
FASHIONBOX HD FASHIONBOX HD
FAST & FUNBOX HD FAST & FUNBOX HD
Festival HD Festival HD
23:35
KOM
FIGHTBOX HD FIGHTBOX HD
FILM EUROPE FILM EUROPE
FILM+ FILM+
FILMBOX FILMBOX
19:00
DRAM
FILMBOX ARTHOUSE FILMBOX ARTHOUSE
FILMBOX EXTRA HD FILMBOX EXTRA HD
FILMBOX FAMILY FILMBOX FAMILY
19:35
KOM
FILMBOX PLUS FILMBOX PLUS
FILMBOX PREMIUM FILMBOX PREMIUM
17:35
THRIL
19:35
AKČNÍ
FINE LIVING NETWORK FINE LIVING NETWORK
19:00
DOK
+
Lázeňské útočiště
19:30
DOK
+
Yard Crashers navštíví Blog Cabin
FISHING & HUNTING FISHING & HUNTING
19:30
DOK
FOOD NETWORK FOOD NETWORK
19:00
+
Cereální zázraky
20:00
FUEL HD FUEL HD
19:00
+
Mariano’s Restaurant
19:30
GINX eSports TV GINX eSports TV
19:30
ZÁB
GOLF CHANNEL GOLF CHANNEL
18:30
SPORT
+
Watsonovo druhé zelené sako
19:30
SPORT
+
Highlights z turnaje PGA Tour
GOSPEL TV GOSPEL TV
HBO HBO
HBO 2 HBO 2
19:30
KOM
HBO 3 HBO 3
18:30
DRAM
19:35
KOM
HOROR FILM HOROR FILM
HUSTLER HD HUSTLER HD
HUSTLER TV HUSTLER TV
19:00
ERO
iCONCERTS HD iCONCERTS HD
ID XTRA ID XTRA
18:30
DOK
+
Soudce, porotce, kat
19:20
DOK
+
Sladkohořké šestnáctiny
JEDNOTKA JEDNOTKA
19:00
ZPR
JIMJAM JIMJAM
JOJ JOJ
19:00
ZPR
19:30
ZPR
JOJ CINEMA JOJ CINEMA
20:15
SERIÁL
JOJ FAMILY JOJ FAMILY
19:00
ZPR
19:30
ZPR
JOJ PLUS JOJ PLUS
19:30
SERIÁL
KABEL1 KABEL1
KBS WORLD TV KBS WORLD TV
KI.KA KI.KA
19:00
+
52-teilige singapurische 3D-CGI-Action-Animationsserie 2014-2016
19:25
+
das Entdeckermagazin, Deutschland 2006-2016
KINO SVĚT KINO SVĚT
18:30
+
36. díl Nakupování na internetu
19:05
LEO TV LEO TV
LUXE.TV LUXE.TV
M1 (HU) M1 (HU)
19:00
ZPR
M2 (HU) M2 (HU)
M4 SPORT M4 SPORT
MARKÍZA MARKÍZA
20:05
ZPR
MARKÍZA INT. MARKÍZA INT.
20:05
ZPR
MEGAMAX MEGAMAX
METEO TV METEO TV
MINIMAX MINIMAX
MŇAM MŇAM
MŇAU MŇAU
19:00
ZÁB
MOOZ DANCE MOOZ DANCE
19:00
HUDBA
23:00
HUDBA
MTV DANCE MTV DANCE
18:00
HUDBA
20:00
HUDBA
MTV EUROPE (CZ) MTV EUROPE (CZ)
20:00
SHOW
MTV HITS MTV HITS
21:00
HUDBA
MTV LIVE HD MTV LIVE HD
19:00
HUDBA
MTV ROCKS MTV ROCKS
N24 N24
19:10
+
Das Geheimnis junger Haut: Halten Antifalten-Cremes wirklich, was sie versprechen?
NAT. GEO. WILD NAT. GEO. WILD
18:48
DOK
NATIONAL GEOGRAPHIC NATIONAL GEOGRAPHIC
NATIONAL GEOGRAPHIC HD NATIONAL GEOGRAPHIC HD
18:20
DOK
NAUTICAL CHANNEL NAUTICAL CHANNEL
19:00
SPORT
+
Brac – Hvar
19:30
SPORT
+
Split – Trogir
NICKELODEON NICKELODEON
19:00
DĚTI
+
Heavy Meddle/making the case
19:10
DĚTI
+
Left in the dark/Get the message
NICKELODEON Junior NICKELODEON Junior
18:45
DĚTI
19:05
DĚTI
+
Pups Save the Parrot/Pups Save the Queen Bee
NOVA NOVA
18:25
SERIÁL
NOVA 2 NOVA 2
18:55
SERIÁL
19:20
SERIÁL
NOVA ACTION NOVA ACTION
NOVA CINEMA NOVA CINEMA
20:00
THRIL
NOVA GOLD NOVA GOLD
19:10
SERIÁL
NOVA INT. NOVA INT.
18:35
SERIÁL
NOVA SPORT 1 NOVA SPORT 1
NOVA SPORT 2 NOVA SPORT 2
ÓČKO ÓČKO
19:00
HUDBA
19:05
HUDBA
ÓČKO EXPRES ÓČKO EXPRES
18:00
HUDBA
+
Odpolední proud expresních klipů na Óčko Expres!
21:00
HUDBA
+
To nejlepší z alternativní hudby na Óčko Expres!
ÓČKO GOLD ÓČKO GOLD
17:00
HUDBA
20:00
HUDBA
OIK TV OIK TV
OUTDOOR Channel OUTDOOR Channel
18:45
DOK
19:05
DOK
PENTHOUSE 1 PENTHOUSE 1
19:33
ERO
PENTHOUSE 2 PENTHOUSE 2
19:09
ERO
PLAYBOY TV PLAYBOY TV
POHODA - REBEL POHODA - REBEL
POHODA - RELAX POHODA - RELAX
POLAR POLAR
19:13
POLSAT ONE POLSAT ONE
19:20
PRIMA PRIMA
PRIMA COMEDY CENTRAL PRIMA COMEDY CENTRAL
PRIMA COOL PRIMA COOL
18:45
+
Bart na cestě
19:15
+
Dvaadvacet krátkých filmů o Springfieldu
PRIMA LOVE PRIMA LOVE
PRIMA MAX PRIMA MAX
19:15
PRIMA PLUS PRIMA PLUS
PRIMA ZOOM PRIMA ZOOM
PRIVATE TV PRIVATE TV
PRO 7 PRO 7
18:40
+
Lastest Gun in the West
19:05
REALITY KINGS REALITY KINGS
20:00
ERO
+
Happy Endings
REDLIGHT HD REDLIGHT HD
regionalnitelevize.cz regionalnitelevize.cz
regiony+ regiony+
19:15
+
František Niedl
RETRO MUSIC TV RETRO MUSIC TV
19:00
+
nad dopisy diváků…
20:00
+
podvečerní porce retra
RT Documentary RT Documentary
19:00
DOK
+
EU For U. Part 1
19:12
DOK
+
EU For U. Part 2
RUSSIA TODAY RUSSIA TODAY
19:00
ZPR
19:29
ZPR
RUSSIAN TRAVEL GUIDE RUSSIAN TRAVEL GUIDE
SAT.1 SAT.1
SENZI TV SENZI TV
20:00
TALK
SHORTS HD SHORTS HD
20:00
SKY NEWS SKY NEWS
19:30
ZPR
SLAGER TV (HU) SLAGER TV (HU)
19:00
HUDBA
ŠLÁGR TV ŠLÁGR TV
19:25
+
Informace a zajímavosti
SPEKTRUM SPEKTRUM
SPEKTRUM HOME SPEKTRUM HOME
SPORT 5 SPORT 5
20:05
SPORT
SPORT1 SPORT1
18:45
+
Ligue 1, 34. kolo, repríza, HD
20:45
+
Serie A, 33. kolo, premiéra, živě, HD
SPORT2 SPORT2
17:00
+
Divize I, skupina A, Mistrovství světa, repríza, HD
19:30
+
Divize I, skupina A, Mistrovství světa, premiéra, živě, HD
SUNDANCE TV SUNDANCE TV
19:20
FILM
SUPER RTL SUPER RTL
SUPERONE SUPERONE
19:55
ERO
TA3, RING TV TA3, RING TV
19:00
19:10
THE HISTORY CHANNEL THE HISTORY CHANNEL
19:00
DOK
20:00
DOK
+
Ani kámen na kameni
TLC TLC
18:40
DOK
+
Vše o klobásách
19:10
DOK
+
Často kladené dotazy
TRACE SPORT TRACE SPORT
18:40
SPORT
19:05
SPORT
+
Powell vs Blake
TRAVEL CHANNEL TRAVEL CHANNEL
19:00
DOK
+
Pár investuje do pobřežního domu v mexickém městě Rosarito Beach
19:30
DOK
ŤUKI ŤUKI
19:15
SERIÁL
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
TV LUX TV LUX
TV NOE TV NOE
TV OSEM TV OSEM
17:00
ZÁB
TV PAPRIKA TV PAPRIKA
TV RIK TV RIK
19:00
DĚTI
TV5 MONDE TV5 MONDE
TVP 1 TVP 1
19:30
TVP 2 TVP 2
TVP Historia TVP Historia
19:00
+
godziny Igora Guzenko
TVP INFO TVP INFO
18:45
19:15
+
Serwis Info Wieczr
TVP Kultura TVP Kultura
18:35
+
Zagubiony diament Andrzej Korzyski
19:40
TVP Polonia TVP Polonia
TVP Sport TVP Sport
16:55
+
Mistrzostwa wiata Dywizji B Litwa Holandia
19:25
+
Mistrzostwa wiata Dywizji A Wgry Austria
UNITEL CLASSICA HD UNITEL CLASSICA HD
UP NETWORK UP NETWORK
18:15
DOK
VH1 VH1
18:00
HUDBA
20:00
HUDBA
VH1 CLASSIC VH1 CLASSIC
17:00
HUDBA
21:00
HUDBA
VIASAT EXPLORER VIASAT EXPLORER
18:55
+
Britský herní soutěž z roku 2003
19:45
+
Britský reality seriál z roku 2014
VIASAT HISTORY VIASAT HISTORY
19:15
+
Britský dokumentární seriál z roku 2014
VIASAT NATURE VIASAT NATURE
18:40
+
Britský dokumentární seriál z roku 2013
VIASAT NATURE-HISTORY HD VIASAT NATURE-HISTORY HD
18:50
+
Americký dokumentární seriál z roku 2012
19:35
+
Rakousko dokumentární sériál z roku 2014
WAU WAU
18:30
SHOW
+
Nehanebný závet
19:30
SERIÁL
XMO XMO
ČRo D-dur ČRo D-dur
ČRo Dvojka ČRo Dvojka
19:45
ČRo Jazz ČRo Jazz
ČRo Plus ČRo Plus
19:00
ČRo Rádio Junior ČRo Rádio Junior
ČRo Rádio Wave ČRo Rádio Wave
20:00
ČRo Radiožurnál ČRo Radiožurnál
19:00
ČRo Vltava ČRo Vltava
MDR MDR
19:00
+
MDR regional
19:30
+
anschließend: das MDR-Wetter
RADIO COUNTRY RADIO COUNTRY