Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
Právě běží na Vašich kanálech
ČT1 ČT1
14:25
SERIÁL
+
Columbo na univerzitě
Pomačkaný baloňák, laciný doutník, vysloužilé auto - a geniální detektivní mozek. Peter Falk v hlavní roli amerického seriálu.
15:55
SERIÁL
+
Důkaz nepřátelství
ČT2 ČT2
14:45
MAG
+
Hostýn
Putování s Květou Fialovou a Václavem Cílkem za pamětí a tajemstvím našich kultovních hor
15:05
MAG
+
Svět podle Lukáše
NOVA NOVA
14:10
SERIÁL
+
Jen modré nebe nade mnou
Americký krimi seriál
15:05
SERIÁL
+
Za mřížemi
PRIMA PRIMA
14:20
SERIÁL
+
Nováček
Osiřelý Rex se seznamuje s novým pánem a vídeňští kriminalisté s novou posilou... Německý kriminální seriál
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
14:50
SOU
+
Zábavná soutěž plná tajenek pro velké i malé. Pořadem Vás provede Vlasta Korec
15:50
ZÁB
NOVA 2 NOVA 2
14:55
SERIÁL
15:23
SERIÁL
NOVA CINEMA NOVA CINEMA
13:45
KOM
+
Láska, zrada a zkrocení zlé slečny na jedné střední škole.
15:35
FILM
NOVA ACTION NOVA ACTION
14:55
SERIÁL
+
Americká reality show
PRIMA COOL PRIMA COOL
14:55
SERIÁL
+
Pseudoproblém se závislostí
Zatímco pánové vyšilují ohledně šibeničního termínu k dokončení projektu, Bernadette se obává, že není připravena být matkou... Americký sitcom
15:25
SERIÁL
+
Železný kuchař
NOVA SPORT 1 NOVA SPORT 1
15:00
SPORT
+
Záznam 37. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
NOVA SPORT 2 NOVA SPORT 2
15:00
SPORT
+
Dokument o extrémních sportech
15:30
SPORT
+
Dokument o extrémních sportech
PRIMA LOVE PRIMA LOVE
14:30
SERIÁL
+
V lásce a ve válce je všechno dovoleno
Sestry McLeodovy si umějí jít za svým cílem. Po smrti rodičů se rozhodnou ujmout rodinného dědictví a rozvíjet nejen farmu, kterou jejich otec budoval, ale i vzájemné vztahy... Australský rodinný seriál
15:30
SERIÁL
+
Křivé svědectví 2/2
ÓČKO ÓČKO
15:00
HUDBA
+
hudba, film, zábava - nikdo a nic nám neuteče
15:05
HUDBA
PRIMA KRIMI PRIMA KRIMI
14:25
SERIÁL
+
Valeriina píseň
Bývalý policista Lorenzo Lamas se stane psancem. Přesto stále bojuje na straně práva a spravedlnosti... Americký akční seriál.
PRIMA MAX PRIMA MAX
13:40
THRIL
+
Cate a Harrison se poznali při práci a zanedlouho se k sobě i nastěhovali. Brzy však vyšlo najevo, že Harrison má nadstandardní vztah se svou ovdovělou matkou. Cate záhy pozná, že pro ni znamená smrtelné nebezpečí... Americký thriller
ČT sport ČT sport
14:45
SPORT
+
M ČR 2019 Sprint
Záznam z republikového šampionátu orientačních běžců z Čáslavi
15:20
SPORT
+
Velká cena primátora hl. m. Prahy - Zlatý okruh II.


Právě běží na všech kanálech
360 TUNE BOX HD 360 TUNE BOX HD
15:00
HUDBA
16:00
HUDBA
3SAT 3SAT
14:45
+
Von der Ems zu den friesischen Seen
15:45
+
Von der Waddenzee zum Ijsselmeer
4 FILM (HU) 4 FILM (HU)
16:10
FILM
+
vígjáték
ADVENTURE TV ADVENTURE TV
AL JAZEERA AL JAZEERA
15:00
ZPR
AMC CHANNEL AMC CHANNEL
15:40
FILM
AMC CHANNEL (HU) AMC CHANNEL (HU)
16:25
FILM
AMS AMS
14:45
SPORT
+
Všichni k vítězství - když jde tým za úspěchem
15:15
SPORT
+
Ty velké - Pickupy a spol.
AMS (DE) AMS (DE)
14:45
SPORT
+
Folge 3: Alles auf Sieg - Als Team zum Erfolg
15:15
SPORT
+
Die dicken Dinger - Pickups und Co.
ANIMAL PLANET ANIMAL PLANET
ARD (Das Erste) ARD (Das Erste)
15:10
+
Fernsehserie Deutschland 2019
ARENA SPORT 1 ARENA SPORT 1
15:00
SPORT
ARENA SPORT 2 ARENA SPORT 2
15:30
SPORT
ARIRANG ARIRANG
15:00
ZÁB
ARTE ARTE
13:55
+
Spielfilm USA 1952 (The Big Sky)
16:45
+
Wie wir heutzutage am besten lernen
AXN AXN
14:10
SERIÁL
15:10
SERIÁL
AXN BLACK AXN BLACK
15:00
SERIÁL
+
Automagazín
15:35
SERIÁL
+
Automagazín
AXN HD AXN HD
14:55
SERIÁL
15:55
SERIÁL
AXN WHITE AXN WHITE
15:20
SERIÁL
BARRANDOV KINO BARRANDOV KINO
14:35
SERIÁL
BARRANDOV NEWS BARRANDOV NEWS
15:10
MAG
BARRANDOV PLUS BARRANDOV PLUS
BBC Earth CZ BBC Earth CZ
BBC Earth ENG BBC Earth ENG
14:35
DOK
+
Series 2, Episode 5
15:25
DOK
BBC WORLD NEWS BBC WORLD NEWS
15:00
ZPR
BLOOMBERG BLOOMBERG
14:00
ZPR
BLUE HUSTLER BLUE HUSTLER
15:00
ERO
BOOMERANG BOOMERANG
15:00
+
What a load of Rubbish
BRAVA Stingray BRAVA Stingray
BRAZZERS TV BRAZZERS TV
C MUSIC C MUSIC
CARTOON NETWORK CARTOON NETWORK
14:45
+
Pes rozhodovač
15:05
CBS REALITY CBS REALITY
Československo Československo
Československo / Festival Československo / Festival
CINEMAX CINEMAX
CINEMAX 2 CINEMAX 2
CNBC EUROPE CNBC EUROPE
17:00
ZPR
CNN CNN
COMEDY CENTRAL Extra COMEDY CENTRAL Extra
15:00
ZÁB
+
Riff Raff
15:30
ZÁB
+
Steve Aoki
CRIME & INVESTIGATION CRIME & INVESTIGATION
15:00
DOK
+
Náhlá smrt / Ďábel za dveřmi
16:00
DOK
CS FILM, MINI CS FILM, MINI
ČT :D / ČT art ČT :D / ČT art
15:20
DĚTI
ČT sport ČT sport
14:45
SPORT
+
M ČR 2019 Sprint
15:20
SPORT
+
Velká cena primátora hl. m. Prahy - Zlatý okruh II.
ČT1 ČT1
14:25
SERIÁL
+
Columbo na univerzitě
15:55
SERIÁL
+
Důkaz nepřátelství
ČT2 ČT2
14:45
MAG
15:05
MAG
+
Svět podle Lukáše
ČT24 ČT24
15:00
ZPR
15:03
MAG
DA VINCI Learning DA VINCI Learning
14:35
DOK
+
Paint Like a Caveman and Forgotten Code
15:05
DOK
+
A Daft Disguise and Chris Ofili
DAJTO DAJTO
DELUXE MUSIC HD DELUXE MUSIC HD
14:00
HUDBA
16:00
HUDBA
DEUTSCHE WELLE DEUTSCHE WELLE
15:00
ZPR
+
News
DIGI SPORT 1 DIGI SPORT 1
13:40
SPORT
16:05
SPORT
DIGI SPORT 10 DIGI SPORT 10
DIGI SPORT 2 DIGI SPORT 2
14:35
SPORT
15:30
SPORT
DIGI SPORT 3 DIGI SPORT 3
13:20
SPORT
16:05
SPORT
DIGI SPORT 4 DIGI SPORT 4
14:55
SPORT
16:50
SPORT
DIGI SPORT 5 DIGI SPORT 5
15:00
SPORT
17:25
SPORT
DIGI SPORT 6 DIGI SPORT 6
DIGI SPORT 7 DIGI SPORT 7
DIGI SPORT 8 DIGI SPORT 8
DIGI SPORT 9 DIGI SPORT 9
DISC. TURBO EXTRA DISC. TURBO EXTRA
14:30
DOK
+
Znovu na cestě
15:15
DOK
+
Thunderbird
DISCOVERY CHANNEL DISCOVERY CHANNEL
15:00
DOK
+
Velký a parádní Chevrolet C-10, 2. část
DISCOVERY SCIENCE DISCOVERY SCIENCE
14:51
+
Lidská dělová koule
15:14
+
Bermudský trojúhelník v oblasti Velkých jezer
DISCOVERY SHOWCASE HD DISCOVERY SHOWCASE HD
15:00
DOK
+
Oxid uhličitý pro policejní auto
15:45
DOK
+
Tunel pod Beringovou úžinou
DISNEY CHANNEL DISNEY CHANNEL
DISNEY JUNIOR DISNEY JUNIOR
DJAZZ DJAZZ
DOCUBOX HD DOCUBOX HD
15:00
DOK
16:00
DOK
+
Port Elizabeth, South Africa
DOM KINO DOM KINO
DOMA DOMA
16:35
SERIÁL
DORCEL TV DORCEL TV
DUSK TV DUSK TV
DVOJKA DVOJKA
E! E!
15:00
SHOW
16:00
SHOW
EDGE SPORT HD EDGE SPORT HD
ENGLISH CLUB TV ENGLISH CLUB TV
EROX HD EROX HD
EROXXX HD EROXXX HD
14:15
ERO
16:30
ERO
eSportsTV HD eSportsTV HD
EURONEWS EURONEWS
15:00
ZPR
EUROSPORT EUROSPORT
13:00
SPORT
+
Giro - 11. etapa
17:45
SPORT
+
ATP v Ženevě
EUROSPORT (BG) EUROSPORT (BG)
13:05
SPORT
+
Национални обиколки Джиро д`Италия
17:15
SPORT
+
Джиро екстра
EUROSPORT (HU) EUROSPORT (HU)
13:05
SPORT
+
Nemzeti körverseny, Giro d'Italia 11. szakasz
17:15
SPORT
+
Giro Extra
EUROSPORT 2 EUROSPORT 2
10:00
SPORT
+
French Open - kvalifikace
16:00
SPORT
+
ATP v Ženevě
EXTREME SPORTS EXTREME SPORTS
15:10
SPORT
FASHION TV FASHION TV
15:00
MÓDA
15:25
MÓDA
FASHIONBOX HD FASHIONBOX HD
16:00
MÓDA
FAST & FUNBOX HD FAST & FUNBOX HD
Festival HD Festival HD
FIGHTBOX HD FIGHTBOX HD
FILM CAFÉ (HU) FILM CAFÉ (HU)
17:00
FILM
FILM EUROPE FILM EUROPE
17:00
DRAM
FILM+ FILM+
14:35
FILM
16:20
FILM
FILMBOX FILMBOX
13:45
DRAM
FILMBOX ARTHOUSE FILMBOX ARTHOUSE
14:30
FILM
FILMBOX EXTRA HD FILMBOX EXTRA HD
14:30
KOM
16:10
FILM
FILMBOX FAMILY FILMBOX FAMILY
FILMBOX PLUS FILMBOX PLUS
FILMBOX PREMIUM FILMBOX PREMIUM
15:00
KOM
FINE LIVING NETWORK FINE LIVING NETWORK
14:45
DOK
+
Dům na středozápadě za portlandské ceny
15:10
DOK
+
Domeček pro snoubence
FISHING & HUNTING (Skylink) FISHING & HUNTING (Skylink)
15:00
DOK
+
S Gizike Törökovou
15:30
DOK
+
Šílenství se jménem okounek černý
FISHING & HUNTING (UPC) FISHING & HUNTING (UPC)
15:00
DOK
+
Lov v okolí Lučence
15:30
DOK
Folklorika Folklorika
+
FOOD NETWORK FOOD NETWORK
14:50
+
Červená, bílá a grilování
15:40
+
Večírek u bazénu
FUEL HD FUEL HD
15:00
15:30
+
Hidden Treasures in Puerto Rico
GINX eSports TV GINX eSports TV
15:30
ZÁB
GOLF CHANNEL GOLF CHANNEL
15:00
SPORT
+
Let míčku
15:30
SPORT
+
Rich Beem - Dlouhá hra
GOSPEL TV GOSPEL TV
HBO HBO
15:15
SERIÁL
HBO 2 HBO 2
HBO 3 HBO 3
HÍR TV (HU) HÍR TV (HU)
15:00
MAG
15:25
MAG
HOBBY TV HOBBY TV
HOROR FILM HOROR FILM
HUSTLER HD HUSTLER HD
HUSTLER TV HUSTLER TV
iCONCERTS HD iCONCERTS HD
ID XTRA ID XTRA
15:10
DOK
JEDNOTKA JEDNOTKA
14:20
MAG
+
Skryté motívy
JIMJAM JIMJAM
JOJ JOJ
14:10
MAG
+
Žena ma bije
JOJ CINEMA JOJ CINEMA
16:35
FILM
JOJ FAMILY JOJ FAMILY
15:10
MAG
+
Kalhotky
JOJ PLUS JOJ PLUS
KABEL1 KABEL1
14:55
SERIÁL
15:50
SERIÁL
Karusel Karusel
14:40
DĚTI
+
Новый сезон любимого детского караоке-шоу!
15:10
DĚTI
+
Сокровище Сидерии
KBS WORLD TV KBS WORLD TV
KI.KA KI.KA
15:00
+
78-teilige australisch-deutsche Fantasyserie 2005-2010
15:45
+
52-teilige deutsch-französische Animationsserie 2010-2011
KINO SVĚT KINO SVĚT
14:00
DOK
15:25
DOK
+
Rozparovač z Gainesville
LALA TV LALA TV
LEO TV LEO TV
LUXE.TV LUXE.TV
M1 (HU) M1 (HU)
15:00
ZPR
M2 (HU) M2 (HU)
15:00
SERIÁL
+
Fügyülő Vili barátra talál
15:25
SERIÁL
+
Tehetségkutató
M4 SPORT M4 SPORT
13:30
SPORT
+
OTP Bank Liga: DVSC - Paksi FC mérkőzés
Magenta TV Magenta TV
MARKÍZA MARKÍZA
15:00
MAG
+
V jednom sme si rovní
16:05
MAG
MARKÍZA INT. MARKÍZA INT.
15:00
ZÁB
+
V jednom sme si rovní
16:05
ZÁB
MEGAMAX MEGAMAX
MEZZO MEZZO
12:30
+
Samson by Haendel at the Misteria Paschalia Festival in Krakow
15:45
+
InterMezzo
MEZZO Live HD MEZZO Live HD
13:00
+
Madama Butterfly by Puccini at the Royal Opera House
15:30
+
Tenebrae and Nigel Short: Allegri, Talbot
MINIMAX MINIMAX
15:00
+
Koncert v oblacích
15:17
+
Les plný přátelství
MŇAM MŇAM
MŇAU MŇAU
15:00
ZÁB
MOOZ DANCE MOOZ DANCE
15:00
HUDBA
19:00
HUDBA
MTV DANCE MTV DANCE
MTV EUROPE (CZ) MTV EUROPE (CZ)
MTV HITS MTV HITS
MTV LIVE HD MTV LIVE HD
MTV ROCKS MTV ROCKS
MUZYKA RU MUZYKA RU
11:00
HUDBA
NAT. GEO. WILD NAT. GEO. WILD
14:51
+
Hurá, další veterinář!
15:37
+
Dr. Pol a spolknutý kámen
NATIONAL GEOGRAPHIC NATIONAL GEOGRAPHIC
15:00
DOK
NATIONAL GEOGRAPHIC HD NATIONAL GEOGRAPHIC HD
14:43
DOK
+
Lovci žraloků
15:28
DOK
+
Krutí válečníci
NAUTICAL CHANNEL NAUTICAL CHANNEL
NICK JR Astra CZE NICK JR Astra CZE
15:00
+
Motýlívance / Dokonalý piknik
15:20
+
The Gem Finder
NICK JR THOR CZ NICK JR THOR CZ
NICK JR THOR HU NICK JR THOR HU
NICKELODEON NICKELODEON
14:40
DĚTI
+
Kdo je tu vedoucí / SpongeBob k roztrhání
15:05
DĚTI
+
Není nad domácí školu
NICKELODEON INT NICKELODEON INT
15:10
+
Křupaví drtiči / Vzácná karta
NOVA NOVA
14:10
SERIÁL
+
Jen modré nebe nade mnou
15:05
SERIÁL
+
Za mřížemi
NOVA 2 NOVA 2
14:55
SERIÁL
15:23
SERIÁL
NOVA ACTION NOVA ACTION
NOVA CINEMA NOVA CINEMA
15:35
FILM
NOVA GOLD NOVA GOLD
14:50
SERIÁL
15:20
ZÁB
NOVA INT. NOVA INT.
14:45
SERIÁL
15:50
SERIÁL
NOVA SPORT 1 NOVA SPORT 1
NOVA SPORT 2 NOVA SPORT 2
15:00
SPORT
+
Dokument o extrémních sportech
15:30
SPORT
+
Dokument o extrémních sportech
ÓČKO ÓČKO
15:00
HUDBA
15:05
HUDBA
ÓČKO Black ÓČKO Black
12:00
HUDBA
19:00
HUDBA
ÓČKO EXPRES ÓČKO EXPRES
12:00
HUDBA
+
Odpolední proud expresních klipů na Óčko Expres!
18:00
HUDBA
+
Odpolední proud expresních klipů na Óčko Expres!
ÓČKO STAR ÓČKO STAR
OUTDOOR CHANNEL OUTDOOR CHANNEL
Penthouse Gold Penthouse Gold
14:00
ERO
Penthouse Quickies Penthouse Quickies
Pervyj Pervyj
PLAYBOY TV PLAYBOY TV
14:51
ERO
POHODA - REBEL POHODA - REBEL
POHODA - RELAX POHODA - RELAX
POLAR POLAR
15:00
ZPR
+
Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu
15:10
ZPR
+
Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji
POWER TV POWER TV
14:00
HUDBA
PRIMA PRIMA
14:20
SERIÁL
PRIMA COMEDY CENTRAL PRIMA COMEDY CENTRAL
PRIMA COOL PRIMA COOL
14:55
SERIÁL
+
Pseudoproblém se závislostí
15:25
SERIÁL
+
Železný kuchař
PRIMA KRIMI PRIMA KRIMI
14:25
SERIÁL
+
Valeriina píseň
PRIMA LOVE PRIMA LOVE
14:30
SERIÁL
+
V lásce a ve válce je všechno dovoleno
15:30
SERIÁL
+
Křivé svědectví 2/2
PRIMA MAX PRIMA MAX
13:40
THRIL
PRIMA PLUS PRIMA PLUS
14:40
SERIÁL
+
Nedokážu říct sbohem
15:55
MAG
+
NND 31./142. Vránová G., Velen O.
PRIMA ZOOM PRIMA ZOOM
Prime HU Prime HU
14:30
SERIÁL
PRIVATE TV PRIVATE TV
PRO 7 PRO 7
14:45
SERIÁL
+
Get Your Business Done
15:15
SERIÁL
+
The Space Probe Disintegration
Rai 1 Rai 1
14:00
ZÁB
Rai 2 Rai 2
16:15
ZÁB
Rebel 2 Slušnej kanál Rebel 2 Slušnej kanál
15:00
regionalnitelevize.cz regionalnitelevize.cz
regiony+ regiony+
15:00
+
Yasar Abu Ghosh
RETRO MUSIC TV RETRO MUSIC TV
14:00
+
Dopřejte si odpočinek u hudebního mixu, který vám udělá dobře.
16:00
+
2 je víc než 1. Dvojitá porce vaší oblíbené muziky.
RTL RTL
RTL GOLD HU RTL GOLD HU
15:00
SERIÁL
+
Változz ezt így nem bírom tovább!
16:00
SERIÁL
+
Az őrületbe kergetsz a féltékenységeddel!
RTL+ RTL+
14:30
SERIÁL
+
Tochter in bester Gesellschaft
15:20
SERIÁL
+
Gefühlschaos
RUSSIA TODAY RUSSIA TODAY
15:00
ZPR
SAT.1 SAT.1
16:00
SERIÁL
SENZI TV SENZI TV
SEZNAM TV HD SEZNAM TV HD
15:00
MAG
+
Dopolední proud inspirace a nápadů pro celou rodinu.
16:00
MAG
+
Rozhovory s osobnostmi, o kterých se mluví a které mají co říct.
SHORTS HD SHORTS HD
15:00
FILM
15:11
FILM
SKY NEWS SKY NEWS
Skylink7 Skylink7
SLAGER TV (HU) SLAGER TV (HU)
15:00
15:55
+
Sláger TV
ŠLÁGR TV ŠLÁGR TV
13:45
16:45
SPEKTRUM SPEKTRUM
SPEKTRUM HOME SPEKTRUM HOME
SPEKTRUM HOME (HU) SPEKTRUM HOME (HU)
SPORT 5 SPORT 5
SPORT1 SPORT1
13:30
SPORT
+
Coppa Italia finále
SPORT1 (HU) SPORT1 (HU)
15:00
SPORT
+
World Poker Tour Season XVI ism.
16:00
SPORT
+
Premier League 16. állomás Leeds ism.
SPORT2 SPORT2
14:00
SPORT
+
US Open muži finále
16:00
SPORT
+
Soutěž jedlíků hot-dogů muži
SPORT2 (HU) SPORT2 (HU)
15:30
SPORT
+
BL nők Final Four döntő ism.
SUNDANCE TV SUNDANCE TV
15:00
FILM
SUPER RTL SUPER RTL
15:00
DĚTI
15:25
DĚTI
+
'Tom und ich mit roten Pünktchen / Gesegnete Mahlzeit / Besuch für Tom / Tom und die Musketiere'
SUPERONE SUPERONE
16:00
ERO
TA3 / RING TV TA3 / RING TV
15:00
ZPR
16:00
ZPR
THE HISTORY CHANNEL THE HISTORY CHANNEL
14:40
DOK
+
Faktor máma
15:10
DOK
TLC TLC
TRACE SPORT TRACE SPORT
14:50
SPORT
+
Andy Murray
15:15
SPORT
+
Rafael Nadal
TRAVEL CHANNEL TRAVEL CHANNEL
15:00
DOK
+
Pizza na jezírku
15:30
DOK
+
Hřiště pro basebalový tým
TRAVEL XP HD TRAVEL XP HD
15:00
DOK
+
Tenerife, Spain
15:30
DOK
+
Uttarakhand, Haridwar and Rishikesh
ŤUKI ŤUKI
TV BARRANDOV TV BARRANDOV
15:50
ZÁB
TV LUX TV LUX
TV NOE TV NOE
14:30
+
Mikuláš a Martin Kroupovi - novináři
15:35
TV OSEM TV OSEM
15:00
SOU
+
Premiéra 47
16:00
SOU
TV PAPRIKA TV PAPRIKA
TV RIK TV RIK
TV5 MONDE TV5 MONDE
TVP 1 TVP 1
15:00
15:10
TVP 2 TVP 2
TVP Historia TVP Historia
14:25
+
Wygra z przeznaczeniem
TVP INFO TVP INFO
14:59
+
Serwis Info Dzie
15:29
TVP Kultura TVP Kultura
14:30
+
Ziemia i cie
16:15
+
Chopcy
TVP Polonia TVP Polonia
14:35
+
Okupacja Czerwona ra
15:10
+
Okupacja Pisz do ciebie Kochanie
TVP Sport TVP Sport
15:00
+
Turniej WTA Strassburg runda
17:00
+
Jacek Magiera
UNITEL CLASSICA HD UNITEL CLASSICA HD
UP NETWORK UP NETWORK
14:50
DOK
V1 V1
15:00
ZPR
+
Pravidelné zpravodajství z východních Čech
15:05
ZPR
+
Předpověď počasí pro východní Čechy
VH1 VH1
16:00
VH1 CLASSIC VH1 CLASSIC
VIASAT EPIC DRAMA VIASAT EPIC DRAMA
VIASAT EXPLORE / SPICE VIASAT EXPLORE / SPICE
VIASAT HISTORY VIASAT HISTORY
VIASAT NATURE VIASAT NATURE
VIASAT NATURE-HISTORY HD VIASAT NATURE-HISTORY HD
VOX VOX
15:00
FILM
+
Motto in Rostock: Höher, weiter, schneller - Zeige, wie stylisch du deine Sportklamotten kombinierst!, Tag 3: Vera
16:00
FILM
+
Tag 3: Meike, Hagen am Teutoburger Wald
VREMYA VREMYA
WAR TV WAR TV
14:35
DOK
+
Dokumentární série
15:35
SERIÁL
+
Dokumentární seriál
WAU WAU
WELT WELT
15:00
ZPR
15:20
ZPR
+
Bonneville-Rekordversuch (Teil 2)
XMO XMO
ZDF ZDF
ZDF INFOKANAL ZDF INFOKANAL
ČRo D-dur ČRo D-dur
14:57
HUDBA
+
Duo concertante pro varhany, violu, smyčcový orchestr a basso continuo
15:29
HUDBA
+
Das Liebesmahl der Apostel. Svatodušní kantáta
ČRo Dvojka ČRo Dvojka
16:00
ZPR
ČRo Jazz ČRo Jazz
18:00
HUDBA
+
World fusion
ČRo Plus ČRo Plus
15:00
ZPR
ČRo Rádio Junior ČRo Rádio Junior
15:30
DĚTI
ČRo Rádio Retro ČRo Rádio Retro
ČRo Rádio Wave ČRo Rádio Wave
15:00
HUDBA
17:00
HUDBA
ČRo Radiožurnál ČRo Radiožurnál
15:00
ZPR
ČRo Region Stč. kraj ČRo Region Stč. kraj
15:00
ZPR
ČRo Vltava ČRo Vltava
16:00
ZPR
MDR MDR
14:00
+
Das MDR-Mittagsmagazin
15:15
+
Mit Kai Pflaume