Nejprve se, prosím, přihlaste na hlavní stránce www.programy-tv.cz

Ledově ostří
NOVA CINEMA
17.6. 23:50
doporučit pořad na Facebooku    najít na ČSFD
Když přijdou na šampionátu v krasobruslení o medaile jako jednotlivci, rozhodnou se dva rivalové získat je společně... v soutěži párů.
Chazz Michael Michaels a Jimmy MacElroy jsou dva výborní bruslaři, největší konkurenti, své pravé opaky. Během vyhlašování vítězů na mistrovství světa jejich vzájemná rivalita přeroste ve rvačku přímo na stupních vítězů, za což jsou oba diskvalifikováni, jsou jim odebrány medaile, a navíc dostanou doživotní zákaz účasti na všech profesionálních soutěžích jednotlivců. Jejich život několik let pokračuje bez bruslení. Ocitnou se však oba bez práce a tehdy se na scéně objeví Jimmyho bývalý trenér Robert s ďábelským plánem. Našel skulinu v pravidlech, která Chazzovi a Jimmymu umožní nejen návrat do soutěží, ale také možnost vybojovat medaili na příštím světovém šampionátu. V soutěži párů. Nikde v pravidlech se totiž nepíše, že pár nemohou tvořit dva muži. Dokáží se však Chazz a Jimmy snést? A navíc odolávat nástrahám, které na ně připravují sourozenci Stranz a Fairchild Van Waldenbergovi, jejich bruslařská konkurence, kteří pro zlatou medaili udělají cokoli.
Hrají: Will Ferrell, Jon Heder, Will Arnett, Amy Poehler, Jenna Fischer, William Fichtner, Craig T. Nelson, Romany Malco Nick Swardson, Rob Corddry
Režie: Josh Gordon (2007)
Všechna vysílání pořadu
žádné pořady
+ přidat všechny pořady
- odebrat všechny pořady