Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
DALŠÍ








STRUČNĚ
|||
5:00
EUROSPORT DNES
05:00
SPORT
+
Greatest Cyclist
EUROSPORT ZÍTRA
05:30
SPORT
+
Giro d‘Italia – souhrn
EUROSPORT SOBOTA 22.9.
05:00
SPORT
+
Tour de France – souhrn
05:45
SPORT
+
Vuelta – souhrn
EUROSPORT NEDĚLE 23.9.
05:00
SPORT
+
Magazín
05:30
SPORT
+
Giro d‘Italia – souhrn
EUROSPORT PONDĚLÍ 24.9.
05:30
SPORT
+
Shanghai Masters – finále
|||
6:00
EUROSPORT DNES
06:00
SPORT
06:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
07:30
SPORT
+
Tour de France – souhrn
08:30
SPORT
+
Shanghai Masters – finále
EUROSPORT ZÍTRA
06:15
SPORT
+
Tour de France – souhrn
07:00
SPORT
+
MLS Highlights
07:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
08:00
SPORT
08:30
SPORT
+
Coppa Sabatini
EUROSPORT SOBOTA 22.9.
06:30
SPORT
+
Giro d‘Italia – souhrn
07:15
SPORT
+
Greatest Cyclist
08:15
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
08:30
SPORT
EUROSPORT NEDĚLE 23.9.
06:15
SPORT
+
Tour de France – souhrn
07:00
SPORT
+
Vuelta – souhrn
07:45
SPORT
+
Eurometropole
08:30
SPORT
EUROSPORT PONDĚLÍ 24.9.
07:30
SPORT
+
Mistrovství světa – časovka žen
08:30
SPORT
+
Eurometropole
|||
9:00
EUROSPORT DNES
10:00
SPORT
10:30
SPORT
+
Giro Della Toscana – 2. etapa
11:30
SPORT
+
Greatest Cyclist
EUROSPORT ZÍTRA
09:30
SPORT
+
Greatest Cyclist
10:30
SPORT
+
Tour de France – souhrn
11:30
SPORT
+
Vuelta – souhrn
EUROSPORT SOBOTA 22.9.
09:00
SPORT
+
Mistrovství Evropy
10:00
SPORT
10:30
SPORT
+
Greatest Cyclist
11:30
SPORT
EUROSPORT NEDĚLE 23.9.
09:00
SPORT
+
Greatest Cyclist
10:00
SPORT
+
MS v silniční cyklistice – týmová časovka žen
EUROSPORT PONDĚLÍ 24.9.
09:30
SPORT
+
Mistrovství světa – časovka mužů
10:15
SPORT
+
Mistrovství světa – časovka juniorek
|||
12:00
EUROSPORT DNES
12:30
SPORT
13:00
SPORT
13:30
SPORT
+
Giro Della Toscana – 2. etapa
14:30
SPORT
+
Coppa Sabatini
EUROSPORT ZÍTRA
12:30
SPORT
+
Giro d‘Italia – souhrn
13:30
SPORT
+
Coppa Sabatini
14:30
SPORT
15:00
SPORT
15:30
SPORT
+
Mistrovství Evropy
EUROSPORT SOBOTA 22.9.
12:00
SPORT
+
Superpohár
13:30
SPORT
+
Giro d‘Italia – souhrn
14:30
SPORT
+
Greatest Cyclist
15:30
SPORT
+
Eurometropole
EUROSPORT NEDĚLE 23.9.
12:30
SPORT
+
Eurometropole
13:45
SPORT
+
MS v silniční cyklistice – týmová časovka žen
14:45
SPORT
+
MS v silniční cyklistice – týmová časovka mužů
EUROSPORT PONDĚLÍ 24.9.
12:15
SPORT
+
Atlanta 1996
13:15
SPORT
+
Flame Catcher
13:45
SPORT
+
Atlanta 1996
14:45
SPORT
+
Mistrovství světa – časovka do 23 let
|||
16:00
EUROSPORT DNES
16:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
17:00
SPORT
+
Tour de France – souhrn
18:00
SPORT
+
Vuelta – souhrn
19:00
SPORT
+
Giro d‘Italia – souhrn
19:55
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
EUROSPORT ZÍTRA
17:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
18:00
SPORT
+
Giro d‘Italia – souhrn
19:00
SPORT
+
Tour de France – souhrn
19:55
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
EUROSPORT SOBOTA 22.9.
17:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
17:45
SPORT
18:15
SPORT
+
Mistrovství Evropy – čtvrtfinále žen
EUROSPORT NEDĚLE 23.9.
17:30
SPORT
+
World Equestrian Games
19:55
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
EUROSPORT PONDĚLÍ 24.9.
17:15
SPORT
+
China Championship
18:55
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
19:00
SPORT
+
Eurometropole
|||
20:00
EUROSPORT DNES
20:00
SPORT
+
Coppa Sabatini
21:00
SPORT
21:30
SPORT
+
World Equestrian Games
23:00
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
23:25
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
23:30
SPORT
+
Tour de France – souhrn
EUROSPORT ZÍTRA
20:00
SPORT
+
Vuelta – souhrn
21:00
SPORT
+
World Equestrian Games
23:25
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
23:30
SPORT
+
Greatest Cyclist
EUROSPORT SOBOTA 22.9.
20:10
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
20:15
SPORT
+
Giro d‘Italia – souhrn
21:15
SPORT
+
Eurometropole
22:15
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
22:30
SPORT
+
ME – Rally Poland – 1. etapa
22:55
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
23:00
SPORT
+
MLS – 30. kolo NY Red Bulls – Toronto FC
EUROSPORT NEDĚLE 23.9.
20:00
SPORT
+
MS v silniční cyklistice – týmová časovka mužů
21:00
SPORT
+
Mistrovství Evropy – finále dvojic
22:00
SPORT
+
Mistrovství Evropy – finále
23:00
SPORT
+
ME – Rally Poland – 2. etapa
23:25
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
23:30
SPORT
+
MS v silniční cyklistice – týmová časovka mužů
EUROSPORT PONDĚLÍ 24.9.
20:00
SPORT
+
Mistrovství světa – časovka juniorek
20:45
SPORT
+
Mistrovství světa – časovka do 23 let
21:30
SPORT
+
China Championship
23:25
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
23:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
23:45
SPORT
+
Eurometropole
|||
00:00
EUROSPORT ZÍTRA
00:30
SPORT
+
Vuelta – souhrn
01:30
SPORT
+
Giro d‘Italia – souhrn
02:15
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
03:00
SPORT
+
Greatest Cyclist
04:00
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
04:15
SPORT
+
MLS Highlights
04:45
SPORT
+
Vuelta – souhrn
EUROSPORT SOBOTA 22.9.
00:30
SPORT
+
Mistrovství Evropy – finále smíšené čtyřhry
01:30
SPORT
+
Vuelta – souhrn
02:15
SPORT
02:45
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
03:00
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
04:00
SPORT
+
Greatest Cyclist
EUROSPORT NEDĚLE 23.9.
01:00
SPORT
+
ME – Rally Poland – 1. etapa
01:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
02:00
SPORT
+
Mistrovství Evropy – čtvrtfinále žen
03:00
SPORT
+
Eurometropole
04:00
SPORT
04:30
SPORT
EUROSPORT PONDĚLÍ 24.9.
01:00
SPORT
+
ME – Rally Polsko – 2. etapa
01:30
SPORT
02:00
SPORT
+
Greatest Cyclist
04:00
SPORT
+
MLS – 30. kolo NY Red Bulls – Toronto FC
EUROSPORT ÚTERÝ 25.9.
00:45
SPORT
+
Mistrovství světa – časovka do 23 let
01:30
SPORT
+
China Championship
03:00
SPORT
+
MLS – 30. kolo NY Red Bulls – Toronto FC
04:00
SPORT
+
Mistrovství světa – časovka do 23 let