zaregistrovat se
Vybrat stanice
Moje programy
Moje pořady
Právě se vysílá
1x5 dnů
Přihlásit se
úterý 19.března, svátek má Josef, zítra Světlana
fulltext
Přihlášení
email
heslo
zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet?
Zaregistrujte se!
Nebo jste
zapomněli heslo?
Obnovení zapomenutého hesla
email
Registrace nového uživatele
celé jméno
uživ. jméno
email
heslo
heslo znovu
rok narození
muž
žena
sedm + devět je
souhlasím se
všeobecnými podmínkami
užívání služby
DALŠÍ
ZVÝRAZNIT
seriály
dokumenty
sport
pro děti
zpravodajství
filmy
zábava
soutěže
komedie
HD vysílání
premiéry
záznamy
živé přenosy
STRUČNĚ
|||
5:00
DNES
05:00
SPORT
+
Skoky na lyžích
SP ve Vikersundu - individuální závod mužů
05:30
SPORT
+
Skoky na lyžích
SP ve Vikersundu - individuální závod mužů
ZÍTRA
05:00
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - obří slalom žen
05:45
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - slalom mužů
ČTVRTEK 21.3.
05:00
SPORT
+
Cyklistika
Okolo Katalánska - 3. etapa
PÁTEK 22.3.
05:00
SPORT
+
Cyklistika
Okolo Katalánska - 4. etapa
SOBOTA 23.3.
05:00
SPORT
+
Cyklistika
Okolo Katalánska - 5. etapa
|||
6:00
DNES
06:00
SPORT
+
Skoky na lyžích
SP ve Vikersundu - individuální závod mužů
06:30
SPORT
+
Snooker
World Open
07:30
SPORT
+
Snooker
World Open
ZÍTRA
06:30
SPORT
+
Snooker
World Open
07:30
SPORT
+
Snooker
World Open
ČTVRTEK 21.3.
06:00
SPORT
+
Cyklistika
Brugge De Panne - závod mužů
06:30
SPORT
+
Snooker
World Open
07:30
SPORT
+
Snooker
World Open
PÁTEK 22.3.
06:00
SPORT
+
Cyklistika
Brugge De Panne - závod žen
06:30
SPORT
+
Skoky na lyžích
SP v Planici - kvalifikace mužů
07:00
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - obří slalom žen
07:30
SPORT
+
Cyklistika
Okolo Katalánska - 4. etapa
08:00
SPORT
+
Cyklistika
Brugge De Panne - závod žen
08:30
SPORT
+
Skoky na lyžích
SP v Planici - kvalifikace mužů
SOBOTA 23.3.
06:00
SPORT
+
Cyklistika
E3 Classic - závod mužů
07:00
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - superobří slalom žen
08:00
SPORT
+
Krasobruslení
Mistrovství světa - volné jízdy žen
Krasobruslení - Mistrovství světa
|||
9:00
DNES
10:30
SPORT
+
Biatlon
SP v Canmore - závod s hromadným startem žen
11:00
SPORT
+
Biatlon
SP v Canmore - závod s hromadným startem mužů
11:30
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - obří slalom žen
ZÍTRA
10:30
SPORT
+
Surfing
World League v Sunset Beach
11:30
SPORT
+
Běžecké lyžování
SP ve Falunu - závod volně s hromadným startem žen
ČTVRTEK 21.3.
10:30
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - obří slalom žen
11:15
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - slalom mužů
PÁTEK 22.3.
09:00
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - obří slalom žen
09:45
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - superobří slalom žen
11:00
SPORT
+
Power of Sport
Magazín
11:15
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - superobří slalom mužů
SOBOTA 23.3.
09:15
SPORT
+
Skoky na lyžích
SP v Planici - týmový závod mužů
11:15
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - sjezd žen
|||
12:00
DNES
12:00
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - slalom mužů
12:30
SPORT
+
Snooker
World Open
15:30
SPORT
+
Biatlon
SP v Canmore - závod s hromadným startem žen
ZÍTRA
12:00
SPORT
+
Běžecké lyžování
SP ve Falunu - závod volně s hromadným startem mužů
12:30
SPORT
+
Snooker
World Open
15:30
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - slalom mužů
ČTVRTEK 21.3.
12:00
SPORT
+
Golf
Discovery Golf
12:30
SPORT
+
Snooker
World Open
15:30
SPORT
+
Skoky na lyžích
SP v Planici - kvalifikace mužů
PÁTEK 22.3.
12:30
SPORT
+
Snooker
World Open - čtvrtfinále
15:30
SPORT
+
Skoky na lyžích
SP v Planici - individuální závod mužů
SOBOTA 23.3.
12:15
SPORT
+
Power of Sport
Magazín
12:30
SPORT
+
Snooker
World Open - semifinále
|||
16:00
DNES
16:00
SPORT
+
Biatlon
SP v Canmore - závod s hromadným startem mužů
16:30
SPORT
+
Běžecké lyžování
SP ve Falunu - závod volně s hromadným startem žen
17:00
SPORT
+
Běžecké lyžování
SP ve Falunu - závod volně s hromadným startem mužů
17:30
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - obří slalom žen
18:00
SPORT
+
Cyklistika
Okolo Katalánska - 2. etapa
18:30
SPORT
+
Cyklistika
Cycling Show
19:00
SPORT
+
Snooker
World Open
ZÍTRA
16:00
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - obří slalom žen
16:30
SPORT
+
Alpské lyžování
SP v Saalbachu - slalom mužů
17:00
SPORT
+
Krasobruslení
Mistrovství světa - krátký program párů
Krasobruslení - Mistrovství světa
ČTVRTEK 21.3.
16:00
SPORT
+
Krasobruslení
Mistrovství světa - krátký program mužů
Krasobruslení - Mistrovství světa
18:00
SPORT
+
Curling
Mistrovství světa žen - základní část Turecko - Skotsko
PÁTEK 22.3.
16:45
SPORT
+
Krasobruslení
Mistrovství světa - krátké tance
Krasobruslení - Mistrovství světa
18:00
SPORT
+
Curling
Mistrovství světa žen - základní část Kanada - Skotsko
SOBOTA 23.3.
16:00
SPORT
+
Skoky na lyžích
SP v Planici - týmový závod mužů
17:00
SPORT
+
Snowboarding
SP v Mont Sainte Anne - snowboardcross
Big air - SP v Modeně
18:30
SPORT
+
Krasobruslení
Mistrovství světa - volné tance
Krasobruslení - Mistrovství světa
|||
20:00
DNES
21:00
SPORT
+
Formule
Formule E v Sao Paulu
22:00
SPORT
+
Cyklistika
Okolo Katalánska - 2. etapa
23:00
SPORT
+
Surfing
World League v Sunset Beach
ZÍTRA
20:45
SPORT
+
Snooker
World Open
22:00
SPORT
+
Krasobruslení
Mistrovství světa - krátký program žen
Krasobruslení - Mistrovství světa
ČTVRTEK 21.3.
21:00
SPORT
+
Krasobruslení
Mistrovství světa - krátký program mužů
Krasobruslení - Mistrovství světa
22:00
SPORT
+
Snooker
World Open
23:00
SPORT
+
Krasobruslení
Mistrovství světa - volné jízdy párů
Krasobruslení - Mistrovství světa
PÁTEK 22.3.
21:00
SPORT
+
Krasobruslení
Mistrovství světa - krátké tance
Krasobruslení - Mistrovství světa
22:00
SPORT
+
Krasobruslení
Mistrovství světa - volné jízdy párů
Krasobruslení - Mistrovství světa
23:00
SPORT
+
Krasobruslení
Mistrovství světa - volné jízdy žen
Krasobruslení - Mistrovství světa
SOBOTA 23.3.
22:00
SPORT
+
Curling
Mistrovství světa žen - semifinále
|||
00:00
ZÍTRA
00:00
SPORT
+
Snooker
World Open
01:30
SPORT
+
Skoky na lyžích
SP ve Vikersundu - individuální závod žen
02:00
SPORT
+
Běžecké lyžování
SP ve Falunu - závod volně s hromadným startem žen
02:30
SPORT
+
Běžecké lyžování
SP ve Falunu - závod volně s hromadným startem mužů
03:00
SPORT
+
Snooker
World Open
ČTVRTEK 21.3.
03:00
SPORT
+
Snooker
World Open
PÁTEK 22.3.
03:00
SPORT
+
Snooker
World Open
SOBOTA 23.3.
03:00
SPORT
+
Snooker
World Open - čtvrtfinále
NEDĚLE 24.3.
00:00
SPORT
+
Power of Sport
Magazín
00:15
SPORT
+
Jezdectví
Liga národů v Ocale
02:00
SPORT
+
Krasobruslení
Mistrovství světa - volné jízdy mužů
Krasobruslení - Mistrovství světa
03:00
SPORT
+
Snooker
World Open - semifinále
04:30
SPORT
+
Cyklistika
Okolo Katalánska - 6. etapa