Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
DALŠÍ








STRUČNĚ
|||
5:00
DVOJKA DNES
05:55
MAG
+
Neobyčajný hraboš
Prírodovedný dokument o záchrane hraboša severského.
|||
6:00
DVOJKA DNES
06:25
MAG
+
Písmeno "S"
Sládkova abeceda hravou formou priblíži žiakom prvých ročníkov šľabikár - písmená od A po Z.
06:35
MAG
+
Dopravná výchova pre najmenších
Poučný a aj veselý seriál, v ktorom sa deti naučia základy dopravnej výchovy a zoznámia sa aj s prácou polície.
06:50
MAG
+
V rytme valčíka
Animovaný seriál
06:55
MAG
+
Odvážni skokani
Animovaný seriál
07:05
MAG
+
Franklinov šarkan
Animovaný seriál.
07:15
MAG
+
Nemecký kreslený seriál, ktorý vznikol na motívy knižných príbehov a ilustrácií o Ferdovi Mravcovi, od českého autora Ondřeja Sekory.
07:40
MAG
+
Koleso
Veselý kreslený seriál pre celú rodinu o vážnych vynálezoch .
07:50
MAG
+
Bicykle
Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
07:55
MAG
+
SMAJLISONGS - Which wristwatches
SMAJLISONGS - Which wristwatches Zábavný program pre deti. Účinkujú: Ondrej Lenárth a Juraj Tabaček
08:30
MAG
+
Hačava
História a súčasnosť slovenských obcí.
08:45
MAG
+
Denný magazín o živote v regiónoch.
DVOJKA ZÍTRA
06:00
MAG
+
Návraty koní
Dokumentárny film o chove koní na Slovensku.
06:30
MAG
+
Písmeno "Š"
Sládkova abeceda hravou formou priblíži žiakom prvých ročníkov šľabikár - písmená od A po Z.
06:35
MAG
+
Dopravná výchova pre najmenších
Poučný a aj veselý seriál, v ktorom sa deti naučia základy dopravnej výchovy a zoznámia sa aj s prácou polície.
06:50
MAG
+
Konečne doma
Animovaný seriál
06:55
MAG
+
Jazero krokodílov
Animovaný seriál.
07:05
MAG
+
Franklin a opatrovateľka
Animovaný seriál.
07:15
MAG
+
Nemecký kreslený seriál, ktorý vznikol na motívy knižných príbehov a ilustrácií o Ferdovi Mravcovi, od českého autora Ondřeja Sekory.
07:40
MAG
+
Šarkany
Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
07:45
MAG
+
Domáci ľadový čaj
Pripravte si najlepšie letné osvieženie.
07:50
MAG
+
SMAJLICEDA - Čo čaká prváka
SMAJLICEDA - Čo čaká prváka Zábavný program pre deti. Účinkujú: Adela Mojžišová a Adam Jančina
08:30
MAG
+
Pavlovce nad Uhom
História a súčasnosť slovenských obcí.
08:45
MAG
+
Rožňava
Stretnutie s mestom a jeho obyvateľmi
DVOJKA SOBOTA 22.6.
06:55
MAG
+
Miznúce tradície
Séria rozhovorov s dokumentaristom Pavlom Barabášom a jeho priateľmi o zázraku zvanom ZEM
07:15
MAG
+
Magazín pre motoristov a ostatných účastníkov cestnej premávky.
07:40
MAG
+
Magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s verejnosťou.
08:30
MAG
+
Magazín o domácom cestovnom ruchu, kultúrno - historickom a prírodnom bohatstve, turistike i horolezectve.
08:55
MAG
+
Moderátor a hudobník Pišta Vandal predstavuje sakrálne stavby na Slovensku.
DVOJKA NEDĚLE 23.6.
06:00
MAG
+
Mediterán - mŕtve more ?
Dokumentárny film o faune a flóre v okolí Dunaja
06:15
MAG
+
Voda rovín
O záhadnom svete sladkých, ale aj slaných vôd.
06:30
MAG
+
Zelená perla oceánu
Dokumentárny film
06:55
MAG
+
Kaštieľ v Antole
Dokumentárny film o kaštieli v Antole.
07:05
MAG
+
Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
07:15
MAG
+
Moderátor a hudobník Pišta Vandal predstavuje sakrálne stavby na Slovensku.
07:30
MAG
+
Magazín o domácom cestovnom ruchu, kultúrno - historickom a prírodnom bohatstve, turistike i horolezectve.
08:30
MAG
+
Tykanie a vykanie
Animovaný seriál o etikete.
08:35
MAG
+
Folklórna hitparáda.
DVOJKA PONDĚLÍ 24.6.
06:00
MAG
+
Magazín o domácom cestovnom ruchu, kultúrno - historickom a prírodnom bohatstve, turistike i horolezectve.
06:25
MAG
+
Písmeno "T"
Sládkova abeceda hravou formou priblíži žiakom prvých ročníkov šľabikár - písmená od A po Z.
06:35
MAG
+
Dopravná výchova pre najmenších
Poučný a aj veselý seriál, v ktorom sa deti naučia základy dopravnej výchovy a zoznámia sa aj s prácou polície.
06:50
MAG
+
Naprieč Afrikou
Animovaný seriál.
06:55
MAG
+
Rozlúčka Afrikou
Animovaný seriál.
07:05
MAG
+
Poklad Franklinove rodiny
Animovaný seriál.
07:15
MAG
+
Nemecký kreslený seriál, ktorý vznikol na motívy knižných príbehov a ilustrácií o Ferdovi Mravcovi, od českého autora Ondřeja Sekory.
07:40
MAG
+
Veterné turbíny
Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
07:45
MAG
+
Záhrada v čajovej šálke
Môžete si ju urpbiť takú krásnu, že sa budete cítiť ako na kráľovskej návšteve.
07:50
MAG
+
SMAJLICENTRUM - Najvzácnejší čas
SMAJLICENTRUM - Najvzácnejší čas Zábavný program pre deti. Účinkujú: Adam Jančina a Barbora Krajč Zamišková
08:30
MAG
+
Magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s verejnosťou.
08:45
MAG
+
Ždiar
História a súčasnosť slovenských obcí.
|||
9:00
DVOJKA DNES
10:00
MAG
+
Pôvodná televízna inscenácia hry o ľudskej spolupatričnosti.
11:00
MAG
+
Záznam programu z Folklórnych slávností pod Poľanou v Detve.
11:30
MAG
+
Medveď Demeter
Seriál animovaných rozprávok podľa knihy Márie Ďuríčkovej "Danka a Janka v rozprávke".
11:40
MAG
+
Kde je alka?
Írsky animovaný seriál.
11:50
MAG
+
SMAJLIVAREŠKA - Smajličajík
SMAJLIVAREŠKA - Smajličajík Zábavný program pre deti. Účinkujú: Martina Slobodová, Patrícia Stehelová
DVOJKA ZÍTRA
09:05
MAG
+
Vlkolínec
Dokumentárny film
10:00
MAG
+
Televízny film nakrútený na motívy rovnomennej poviedky L. N. Tolstého. Príbeh nadaného huslistu živoriaceho z minulosti petrohradskej aristokratickej
11:10
MAG
+
Streľte si na pianistu;Stretnutie s Jaroslavom Filipom
Stretnutie s Jaroslavom Filipom a jeho hosťami.
11:30
MAG
+
Gevenducha
Seriál animovaných rozprávok podľa knihy Márie Ďuríčkovej "Danka a Janka v rozprávke".
11:40
MAG
+
Smutná veľryba
Írsky animovaný seriál.
11:45
MAG
+
SMAJLIVAREŠKA - Smajlipuding
SMAJLIVAREŠKA - Smajlipuding Zábavný program pre deti. Účinkujú: Martina Slobodová a Patrícia Stehelová
DVOJKA SOBOTA 22.6.
09:10
MAG
+
Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
09:20
MAG
+
HiSTORY 25. jún
Nečakané súvislosti dejín
09:25
MAG
+
Retro noviny č.12/19
Kolekciu spravodajských šotov z aktuálnych kalendárnych týždňov pred niekoľkými desaťročiami uvádza Milan Antonič, archivár RTVS. Budovanie, technika
09:55
MAG
+
"Filmový osten" 1989
Vznik filmového žurnálu "Filmový osten" od výtvarného návrhu po jeho prvú reportáž.
10:05
MAG
+
"Zpravodaj krátkeho filmu" 1989
Snaha o záchranu Nosorožca tuponosého, ktorému hrozí vyhynutie.
10:20
MAG
+
Robot v nemocnici
Magazín o vede a technológiách s Gregorom Marešom.
10:45
MAG
+
Kariérna poradňa.
10:50
MAG
+
O radostiach a starostiach ľudí zrelého veku.
11:20
MAG
+
Magazín pre sluchovo postihnutých spoluobčanov a ich blízkych, priateľov, ktorí rozumejú posunkovej reči.
11:55
MAG
DVOJKA NEDĚLE 23.6.
09:20
MAG
+
Magazín pre malých záhradkárov aj veľkých farmárov, pre pestovateľov a chovateľov.
09:45
MAG
+
Magazín pre rybárov, ich priaznivcov a milovníkov prírody.
10:20
MAG
+
Hriankovače
Spotrebiteľský magazín. To, o čom reklamy mlčia.
10:30
MAG
+
Príbeh jednej rodiny.
10:55
MAG
+
Smrť kráľa Ľudovíta
Filmové rozprávanie Pavla Dvořáka o tureckých vojnách.
11:25
MAG
+
Karimina skúška
Televízna rozprávková hra napísaná na tadžické ľudové motívy.
11:55
MAG
DVOJKA PONDĚLÍ 24.6.
09:00
MAG
+
„Zo Zádielu do Krásnej Hôrky“
V druhej časti cyklu Od východu na východ nám herecká dvojica Dana Košická a Jozef Fila ukážu zaujímavé zákutia Slovenského Krasu - Zádiel, Turniansky
09:30
MAG
+
Katalin Papp, zakladateľka ĹŠU
10:00
MAG
+
Romanticko-dobrodružný príbeh o pánovi Váhu a Tatier Matúšovi Čákovi.
11:15
MAG
+
Koncert Malokarpatskej kapely
Koncert Malokarpatskej kapely.
11:30
MAG
+
Kozí list
Seriál animovaných rozprávok podľa knihy Márie Ďuríčkovej "Danka a Janka v rozprávke".
11:40
MAG
+
Lietanie
Írsky animovaný seriál.
11:45
MAG
+
SMAJLIVAREŠKA - Smajlicestoviny
SMAJLIVAREŠKA - Smajlicestoviny Zábavný program pre deti. Účinkujú: Martina Slobodová a Patrícia Stehelová
|||
12:00
DVOJKA DNES
12:30
MAG
+
Zem - história jednej cesty - 1. časť
Dokument
13:25
MAG
+
Šport budúcnosti
Dokumentárna séria
14:30
MAG
+
Umenie: Literatúra - Kde je Ester N?; František Perger; 1919; Svět knihy Praha; Vně
Kultúrny magazín
14:55
MAG
+
Irackí kresťania na Slovensku. Osudy utečeneckej rodiny.
DVOJKA ZÍTRA
12:30
MAG
+
Vesmír - za hranice viditeľného
Dokumentárna séria
13:20
MAG
+
Pripojený človek
Dokumentárna séria
14:25
MAG
+
Dokument rozpráva osud dvoch detí : dcéry sudcu Karla Vaše, který v dobe stalinismu nechal obesiť dve desiatky ludí - a syna jeho najznámejšej obeti,
15:20
MAG
+
Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín.
15:25
MAG
+
Katalin Papp, zakladateľka ĹŠU
DVOJKA NEDĚLE 23.6.
13:25
MAG
+
Baránok Boží
Náboženský magazín
13:55
MAG
+
Detvani, Detvani... I.
53. Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve.
15:30
MAG
DVOJKA PONDĚLÍ 24.6.
12:30
MAG
+
Najkrajší pohľad na Slovensko a Česko zo sedla bicykla.
12:40
MAG
+
Huby mája
Hubársky sprievodca po lesoch, poliach a lúkach.
12:50
MAG
+
Baránok Boží
Náboženský magazín
13:15
MAG
+
Magazín pre sluchovo postihnutých spoluobčanov a ich blízkych, priateľov, ktorí rozumejú posunkovej reči.
13:45
MAG
+
O radostiach a starostiach ľudí zrelého veku.
14:20
MAG
+
Interaktívna fresh relácia o všetkom, čo ťa zaujíma. Sleduj a dozvieš sa viac.
14:55
MAG
+
Magazín pre motoristov a ostatných účastníkov cestnej premávky.
15:25
MAG
+
Nemecký
Publicistická relácia zo života národnostných menšín žijúcich na Slovensku.
15:50
MAG
+
V srdci Polynézie
Dokumentárna séria
|||
16:00
DVOJKA DNES
16:00
MAG
+
Einsiedeln - Flumserberg (6. etapa)
Priamy prenos.
16:55
MAG
+
Slovensko - Taliansko
Priamy prenos.
19:15
MAG
+
Gevenducha
Seriál animovaných rozprávok podľa knihy Márie Ďuríčkovej "Danka a Janka v rozprávke".
19:25
MAG
+
Smutná veľryba
Írsky animovaný seriál.
19:30
MAG
+
Škriatok Fidlibum a redaktor Radomír zoznamujú deti s jednoduchými fyzikálnymi a chemickými pokusmi a zaujímavými výtvarnými nápadmi.
19:40
MAG
+
Šarkany
Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
DVOJKA ZÍTRA
16:05
MAG
+
Unterterzen - San Gottardo (7. etapa)
Priamy prenos.
18:00
MAG
+
Moldavská jaskyňa mŕtvych
Dokumenty o histórii
18:30
MAG
+
Slimačí domček
Seriál animovaných rozprávok podľa knihy Márie Ďuríčkovej "Danka a Janka v rozprávke".
18:35
MAG
+
Rýchly deň
Írsky animovaný seriál.
18:45
MAG
+
Škriatok Fidlibum a redaktor Radomír zoznamujú deti s jednoduchými fyzikálnymi a chemickými pokusmi a zaujímavými výtvarnými nápadmi.
18:50
MAG
+
Franklin a rozbitý glóbus
Animovaný seriál.
19:05
MAG
+
Nemecký kreslený seriál, ktorý vznikol na motívy knižných príbehov a ilustrácií o Ferdovi Mravcovi, od českého autora Ondřeja Sekory.
19:30
MAG
+
Fúkanie skla
Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
19:35
MAG
+
Tehly
Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
19:40
MAG
+
Záhradná párty
Uhorkové jednohubky na vlastnoručne vyrobenom papierovom stojane.
DVOJKA SOBOTA 22.6.
17:30
MAG
+
Environmentálny dokument.
18:00
MAG
+
Jaroslav Filip
Dokument o známom hercovi, spevákovi a humoristovi.
18:30
MAG
+
Rybka
Seriál animovaných rozprávok podľa knihy Márie Ďuríčkovej "Danka a Janka v rozprávke".
18:40
MAG
+
Babova kamarátka
Írsky animovaný seriál.
18:50
MAG
+
SMAJLIVAREŠKA - Smajlicestoviny
SMAJLIVAREŠKA - Smajlicestoviny Zábavný program pre deti. Účinkujú: Martina Slobodová a Patrícia Stehelová
18:55
MAG
+
Škriatok Fidlibum a redaktor Radomír zoznamujú deti s jednoduchými fyzikálnymi a chemickými pokusmi a zaujímavými výtvarnými nápadmi.
19:00
MAG
+
Franklinov Valentín
Animovaný seriál.
19:10
MAG
+
Nemecký kreslený seriál, ktorý vznikol na motívy knižných príbehov a ilustrácií o Ferdovi Mravcovi, od českého autora Ondřeja Sekory.
19:35
MAG
+
Husle
Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
19:40
MAG
+
Med
Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
DVOJKA NEDĚLE 23.6.
17:05
MAG
+
Martinské divadlo 3
Stretnutia a rozhovory Emila Horvátha s legendami Martinského divadla- tentoraz s Jánom Kožuchom o krásach a osobitostiaach hereckej tvorby v Martine.
17:25
MAG
+
Televízna inscenácia divadelnej hry J. G. Tajovského.
18:30
MAG
+
Kozí list
Seriál animovaných rozprávok podľa knihy Márie Ďuríčkovej "Danka a Janka v rozprávke".
18:40
MAG
+
Lietanie
Írsky animovaný seriál.
18:45
MAG
+
Škriatok Fidlibum a redaktor Radomír zoznamujú deti s jednoduchými fyzikálnymi a chemickými pokusmi a zaujímavými výtvarnými nápadmi.
18:50
MAG
+
Poklad Franklinove rodiny
Animovaný seriál.
19:05
MAG
+
Nemecký kreslený seriál, ktorý vznikol na motívy knižných príbehov a ilustrácií o Ferdovi Mravcovi, od českého autora Ondřeja Sekory.
19:25
MAG
+
Veterné turbíny
Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
19:30
MAG
+
Záhrada v čajovej šálke
Môžete si ju urpbiť takú krásnu, že sa budete cítiť ako na kráľovskej návšteve.
19:40
MAG
+
Duchovný príhovor.
DVOJKA PONDĚLÍ 24.6.
16:20
MAG
+
Denný magazín o živote v regiónoch.
18:00
MAG
+
Na západe nič nového
Dokumenty o histórii
18:30
MAG
+
Javor
Seriál animovaných rozprávok podľa knihy Márie Ďuríčkovej "Danka a Janka v rozprávke".
18:40
MAG
+
Morské koníky
Írsky animovaný seriál.
18:45
MAG
+
SMAJLICENTRUM - Najvzácnejší čas
SMAJLICENTRUM - Najvzácnejší čas Zábavný program pre deti. Účinkujú: Adam Jančina a Barbora Krajč Zamišková
18:50
MAG
+
Škriatok Fidlibum a redaktor Radomír zoznamujú deti s jednoduchými fyzikálnymi a chemickými pokusmi a zaujímavými výtvarnými nápadmi.
18:55
MAG
+
Franklinove hodiny hudby
Animovaný seriál.
19:05
MAG
+
Nemecký kreslený seriál, ktorý vznikol na motívy knižných príbehov a ilustrácií o Ferdovi Mravcovi, od českého autora Ondřeja Sekory.
19:30
MAG
+
Metly
Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
19:35
MAG
+
Sviečky
Kanadský vzdelávací seriál pre deti.
|||
20:00
DVOJKA DNES
20:10
MAG
+
Lesné chrámy
Prírodopisný dokumentárny film o vzácnych pralesných ekosystémoch na území Slovenska.
20:45
MAG
+
Priamy prenos Letného koncertu viedenských flharmonikov zo zámockého parku Schönbrunn.
22:15
MAG
+
Festivalové minúty : Art Film Fest
22:20
MAG
+
Magazín o práci polície a hľadaní aktívnych foriem jej spolupráce s verejnosťou.
22:35
MAG
+
Vesmír - za hranice viditeľného
Dokumentárna séria
23:30
MAG
+
Pripojený človek
Dokumentárna séria
DVOJKA ZÍTRA
20:10
MAG
+
Príbeh jednej rodiny.
21:45
MAG
+
Miznúce tradície
Séria rozhovorov s dokumentaristom Pavlom Barabášom a jeho priateľmi o zázraku zvanom ZEM
22:00
MAG
+
Festivalové minúty : Art Film Fest
22:15
MAG
+
Komédia o kňazovi, ktorý sa rozhodne zvýšiť pôrodnosť na jednom malom dalmátskom ostrove.
DVOJKA SOBOTA 22.6.
20:10
MAG
+
Anjeli strážni Pavla Demeša
Talkshow Aleny Heribanovej.
20:40
MAG
22:10
MAG
+
Festivalové minúty : Art Film Fest
22:20
MAG
+
Po pôrode
Americký dystopický seriál, ktorý vznikol na základe rovnomennej knižnej predlohy kanadskej spisovateľky Margaret Atwoodovej.
23:45
MAG
+
Filmový projekt SLOVENSKO 2.0 je prvý a jediný svojho druhu v dejinách súčasnej slovenskej kinematografie. Tvorí ho 10 krátkych 10-minútových filmov r
DVOJKA NEDĚLE 23.6.
20:10
MAG
+
Génius: Picasso 9. časť
Americký životopisný príbeh o významnom španielskom maliarovi Pablovi Picassovi.
21:00
MAG
+
Génius: Picasso 10. časť
Americký životopisný príbeh o významnom španielskom maliarovi Pablovi Picassovi.
21:50
MAG
+
Indické letá I.
Veľkolepá historická sága opisujúca posledné roky britskej nadvlády v Indii.
22:35
MAG
+
Festivalové minúty : Art Film Fest
22:40
MAG
+
Dubčekova jar - Divadlo nás baví
22:55
MAG
+
Dubčekova jar - Pozvánka do divadla
Televízny záznam pantomimického predstavenia Dubčekova jar zo Štátnej opery v Banskej Bystrici je autorským titulom významného míma Milana Sládka.
DVOJKA PONDĚLÍ 24.6.
20:10
MAG
+
Bulímia - Láska moja, prekliatie moje
Príbeh jednej diagnózy a cesty k jej uzdraveniu.
20:35
MAG
+
Ako zvládnuť poruchy príjmu potravy?
Päť žien o slabých miestach našej spoločnosti.
21:25
MAG
+
Dokument o mentálnej anorexii a mentálnej bulímii.
22:25
MAG
+
Dráma Roberta Rosselliniho s hviezdnou Ingrid Bergmanovou v hlavnej úlohe.
|||
00:00
DVOJKA SOBOTA 22.6.
00:20
MAG
01:10
MAG
+
Aktuálne udalosti zo života národnostných menšín.
DVOJKA ÚTERÝ 25.6.
00:40
MAG
02:00
MAG
+
informácie o kultúrnych aktivitách na Slovensku