Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
DALŠÍ








STRUČNĚ
|||
5:00
EUROSPORT 2 DNES
05:00
SPORT
+
Giro d’Italia – souhrn
05:45
SPORT
+
Tour de France – souhrn
EUROSPORT 2 ZÍTRA
05:00
SPORT
+
Greatest Cyclist
EUROSPORT 2 SOBOTA 22.9.
05:00
SPORT
+
Cliff Diving World Series
EUROSPORT 2 NEDĚLE 23.9.
05:00
SPORT
+
Eurometropole
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 24.9.
05:30
SPORT
+
Eurometropole
|||
6:00
EUROSPORT 2 DNES
06:30
SPORT
+
Vuelta – souhrn
07:15
SPORT
+
MS v Assenu
08:15
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
EUROSPORT 2 ZÍTRA
06:00
SPORT
+
Coppa Sabatini
07:00
SPORT
+
Giro d’Italia – souhrn
07:45
SPORT
+
Tour de France – souhrn
08:30
SPORT
+
Vuelta – souhrn
EUROSPORT 2 SOBOTA 22.9.
06:00
SPORT
+
Greatest Cyclist
07:00
SPORT
+
Mistrovství Evropy
08:00
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
08:30
SPORT
+
Cliff Diving World Series
EUROSPORT 2 NEDĚLE 23.9.
06:00
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
07:00
SPORT
+
Greatest Cyclist
08:00
SPORT
+
ME – Rally Poland – 1. etapa
08:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 24.9.
06:15
SPORT
+
Mistrovství světa – týmová časovka mužů
07:00
SPORT
+
ME – Rally Polsko – 2. etapa
07:30
SPORT
+
Shanghai Masters – finále
08:30
SPORT
+
China Championship
|||
9:00
EUROSPORT 2 DNES
09:00
SPORT
+
Bol d’Or
09:30
SPORT
+
World Equestrian Games
10:30
SPORT
+
Greatest Cyclist
11:30
SPORT
+
Bol d’Or
EUROSPORT 2 ZÍTRA
09:30
SPORT
+
Coppa Sabatini
10:30
SPORT
+
Cliff Diving World Series
11:30
SPORT
+
Greatest Cyclist
EUROSPORT 2 SOBOTA 22.9.
09:30
SPORT
+
World Equestrian Games
10:30
SPORT
+
Mistrovství Evropy
11:30
SPORT
+
Cliff Diving World Series
EUROSPORT 2 NEDĚLE 23.9.
09:00
SPORT
+
Mistrovství Evropy – čtvrtfinále žen
10:30
SPORT
+
Mistrovství Evropy – semifinále žen
|||
12:00
EUROSPORT 2 DNES
12:00
SPORT
+
Giro Della Toscana – 2. etapa
13:00
SPORT
+
Shanghai Masters – finále
14:00
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
14:30
SPORT
+
MLS Highlights
15:00
SPORT
+
World Equestrian Games
EUROSPORT 2 ZÍTRA
12:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
13:00
SPORT
+
World Equestrian Games
14:00
SPORT
+
Vuelta – souhrn
15:00
SPORT
+
World Equestrian Games
EUROSPORT 2 SOBOTA 22.9.
12:30
SPORT
+
Greatest Cyclist
13:30
SPORT
+
World Equestrian Games
14:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
15:30
SPORT
+
Greatest Cyclist
EUROSPORT 2 NEDĚLE 23.9.
12:30
SPORT
+
Mistrovství Evropy – semifinále mužů
14:30
SPORT
+
Greatest Cyclist
15:30
SPORT
+
Mistrovství Evropy – finále dvojic
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 24.9.
12:00
SPORT
+
Eurometropole
13:30
SPORT
+
China Championship
|||
16:00
EUROSPORT 2 DNES
16:00
SPORT
+
Tour de France – souhrn
17:00
SPORT
+
Greatest Cyclist
18:00
SPORT
+
Coppa Sabatini
19:00
SPORT
+
World Equestrian Games
EUROSPORT 2 ZÍTRA
16:00
SPORT
+
Cliff Diving World Series
17:00
SPORT
18:00
SPORT
+
World Equestrian Games
19:00
SPORT
+
Mistrovství Evropy
EUROSPORT 2 SOBOTA 22.9.
16:30
SPORT
17:00
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
17:15
SPORT
+
World Equestrian Games
18:15
SPORT
+
Eurometropole
19:15
SPORT
19:45
SPORT
EUROSPORT 2 NEDĚLE 23.9.
17:30
SPORT
+
Mistrovství Evropy – finále
19:30
SPORT
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 24.9.
17:00
SPORT
+
MLS – 30. kolo NY Red Bulls – Toronto FC
18:00
SPORT
+
Mistrovství světa – časovka do 23 let
19:15
SPORT
+
China Championship
|||
20:00
EUROSPORT 2 DNES
20:00
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
20:25
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
20:30
SPORT
+
Cliff Diving World Series
21:30
SPORT
+
Coppa Sabatini
22:30
SPORT
+
Tour de France – souhrn
23:30
SPORT
+
MS superbiků v Portimau
23:55
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
EUROSPORT 2 ZÍTRA
20:55
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
21:00
SPORT
+
Mistrovství Evropy – finále smíšené čtyřhry
22:15
SPORT
22:45
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
23:25
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
23:30
SPORT
+
Mistrovství Evropy
EUROSPORT 2 SOBOTA 22.9.
20:15
SPORT
+
Mistrovství Evropy – čtvrtfinále mužů
22:10
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
22:15
SPORT
22:45
SPORT
+
Eurometropole
23:25
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
23:30
SPORT
+
ME – Rally Poland – 1. etapa
EUROSPORT 2 NEDĚLE 23.9.
20:25
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
20:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
21:00
SPORT
+
MS v silniční cyklistice – týmová časovka žen
22:00
SPORT
+
MS v silniční cyklistice – týmová časovka mužů
23:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
23:55
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 24.9.
21:25
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
21:30
SPORT
+
Eurometropole
22:15
SPORT
+
Mistrovství světa – časovka juniorek
23:00
SPORT
+
Mistrovství světa – časovka do 23 let
23:40
SPORT
+
Sportovní zpravodajství
23:45
SPORT
+
China Championship
|||
00:00
EUROSPORT 2 ZÍTRA
00:00
SPORT
+
Cliff Diving World Series
01:00
SPORT
01:30
SPORT
+
Coppa Sabatini
02:30
SPORT
+
Bol d’Or
03:00
SPORT
+
Vuelta – souhrn
03:45
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
04:00
SPORT
+
Cliff Diving World Series
EUROSPORT 2 SOBOTA 22.9.
00:30
SPORT
01:00
SPORT
+
Cliff Diving World Series
02:00
SPORT
+
Mistrovství Evropy – finále smíšené čtyřhry
03:00
SPORT
+
Tour de France – souhrn
03:45
SPORT
+
Vuelta – souhrn
04:30
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
EUROSPORT 2 NEDĚLE 23.9.
00:00
SPORT
+
Greatest Cyclist
01:00
SPORT
+
Vuelta – souhrn
01:45
SPORT
+
Eurometropole
02:45
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
03:00
SPORT
+
Greatest Cyclist
04:00
SPORT
+
Tour de France – souhrn
04:45
SPORT
+
Magazín sportovních karambolů
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 24.9.
00:00
SPORT
+
ME – Rally Poland – 2. etapa
00:30
SPORT
+
Mistrovství Evropy
01:30
SPORT
+
MS v silniční cyklistice – týmová časovka mužů
EUROSPORT 2 ÚTERÝ 25.9.
01:30
SPORT
+
Mistrovství světa – časovka juniorek
02:15
SPORT
+
Mistrovství světa – časovka do 23 let
03:00
SPORT
+
China Championship