Přihlášení

zůstat přihlášen na tomto počítači
Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se! Nebo jste zapomněli heslo?

Obnovení zapomenutého hesla


Registrace nového uživatele

muž žena souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání služby
DALŠÍ

STRUČNĚ
|||
9:00
EUROSPORT 2 ZÍTRA
10:15
+
SP v Cortině – sjezd žen
11:30
+
SP v Kitzbühelu – superobří slalom mužů
EUROSPORT 2 NEDĚLE 21.1.
10:30
+
SP v Kitzbühelu – slalom mužů
11:30
+
SP v Cortině – superobří slalom žen
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 22.1.
09:00
+
Masters – finále
10:00
+
SP v Kitzbühelu – sjezd mužů
11:00
+
SP v Kitzbühelu – slalom mužů
|||
12:00
EUROSPORT 2 DNES
13:00
+
Australian Open
14:00
+
Masters – čtvrtfinále
EUROSPORT 2 ZÍTRA
13:00
+
Masters – čtvrtfinále
14:00
+
Masters – čtvrtfinále
EUROSPORT 2 SOBOTA 20.1.
13:00
+
SP v Novém Městě – sprint klasicky žen i mužů
14:30
+
Masters – semifinále
EUROSPORT 2 NEDĚLE 21.1.
13:15
+
SP v Kitzbühelu – slalom mužů
14:30
+
Masters – finále
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 22.1.
12:15
+
SP v Antholzu – závod s hromadným startem mužů
12:45
+
SP v Antholzu – závod s hromadným startem žen
13:15
+
MS v letech na lyžích
14:15
+
Masters – finále
15:45
+
SP v dráhové cyklistice v Minsku
|||
16:00
EUROSPORT 2 DNES
17:30
+
Australian Open
19:30
+
Mistrovství světa v letech – kvalifikace
EUROSPORT 2 ZÍTRA
17:30
+
Mistrovství Evropy – volné jízdy mužů
EUROSPORT 2 SOBOTA 20.1.
17:30
+
SP v Chaux-Neuve
18:30
+
Mistrovství Evropy – volné tance
19:30
+
SP v Nakisce – ski cross
EUROSPORT 2 NEDĚLE 21.1.
17:30
+
SP v Erzuru – týmový snowboardcross
18:00
+
SP v Novém Městě – 10 km klasicky žen
18:45
+
SP v Novém Městě – 15 km klasicky mužů
19:30
+
Crashed Ice v St. Paul
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 22.1.
17:15
+
Australian Open
19:00
+
SP v Kitzbühelu – sjezd mužů
|||
20:00
EUROSPORT 2 DNES
20:25
+
Sportovní zpravodajství
20:30
+
Mistrovství Evropy – krátký program žen
21:30
+
Australian Open
23:45
+
Game, Schett and Mats
EUROSPORT 2 ZÍTRA
20:00
+
Mistrovství Evropy – krátké tance
21:00
+
Australian Open
23:45
+
Game, Schett and Mats
EUROSPORT 2 SOBOTA 20.1.
21:00
+
SP v Antholzu – stíhací závod žen
21:25
+
Sportovní zpravodajství
21:30
+
SP v Tremblantu – moguly
23:15
+
Mistrovství Evropy – volné jízdy žen
EUROSPORT 2 NEDĚLE 21.1.
20:30
+
Australian Open
21:30
+
SP v Lillehammeru – závod mužů
22:15
+
SP v Lillehammeru – týmový sprint
23:30
+
Game, Schett and Mats
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 22.1.
20:00
+
SP v Kitzbühelu – slalom mužů
20:30
+
SP v Antholzu – závod s hromadným startem mužů
21:00
+
MS v letech na lyžích
21:55
+
Sportovní zpravodajství
22:00
+
Australian Open
23:30
+
Masters – finále
|||
00:00
EUROSPORT 2 ZÍTRA
00:00
+
Australian Open
00:55
+
Sportovní zpravodajství
01:00
+
Australian Open
03:00
+
Australian Open
EUROSPORT 2 SOBOTA 20.1.
00:00
+
Australian Open
00:55
+
Sportovní zpravodajství
01:00
+
Australian Open
03:00
+
Australian Open
EUROSPORT 2 NEDĚLE 21.1.
00:00
+
Australian Open
00:55
+
Sportovní zpravodajství
01:00
+
Australian Open
03:00
+
Australian Open
EUROSPORT 2 PONDĚLÍ 22.1.
00:00
+
Australian Open
00:55
+
Sportovní zpravodajství
01:00
+
Australian Open
03:00
+
Australian Open
EUROSPORT 2 ÚTERÝ 23.1.
01:25
+
Sportovní zpravodajství
01:30
+
MS v letech na lyžích
02:30
+
SP v Kitzbühelu – slalom mužů
03:00
+
Masters – finále